Complete Results

Licensed to Bullseye Running - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/30/2017 09:29 AM
          Wilde Lake, Hammond, Oakland Mills, Mt. Hebron - 3/29/2017           
                           Reservoir @ Centennial HS                           
                                 Centennial HS                                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
  County Rec: # 9:28.98  5/15/2015   Atholton                                  
                         R. Markovitz, E. VanVranken, F. Yayi, J. Bleakney 
    School                                               Finals 
================================================================
Finals
  1 Mount Hebron  'A'                                   9:55.37  
     1) Banham, Alexandra               2) Valentine, Satori              
     3) Beyer, Emily                    4) Ugorji, Ebere                  
  2 Mount Hebron  'B'                                 x10:49.15  
     1) Abedin, Lara                    2) Mclean, Olivia                 
     3) Sowers, Ainsley                 4) Hammond, Madeline              
  3 Reservoir  'A'                                     11:03.33  
     1) Hyde, Kate                      2) Pham, Cassidy                  
     3) Dockendorf, Rebecca             4) Konstanzer, Meah               
  4 Centennial  'A'                                    11:11.20  
     1) Baldy, Annabel                  2) Baldy, Mary Margaret           
     3) O'Connell, Olivia               4) Krahe, Allison                 
  5 Wilde Lake  'A'                                    11:17.39  
     1) Spall, Sarah                    2) Rosas, Adriana                 
     3) Giammalvo, Kate                 4) Boone, Caroline                
  6 Mount Hebron  'C'                                 x11:20.29  
     1) Lechmann, Grace                 2) Siedlecki, Caroline            
     3) Maloney, Jordan                 4) Rathbun, Isabelle              
  7 Reservoir  'B'                                    x13:06.44  
     1) Van't Hoff, Blair               2) Dickerson, Michaela            
     3) Yang, Jaime                     4) Barrett, Katy                  
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
  County Rec: # 7:52.01  5/4/2015    River Hill                                
                         T. Balimtas, M. Moody, L. Pedersen, C. Heydrick   
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Mount Hebron  'A'                                   8:33.80  
     1) Schlining, Michael              2) Sardesai, Sahil                
     3) Baisel, Kyle                    4) Ververs, Jacob                 
  2 Centennial  'A'                                     8:53.88  
     1) Ferrara, Anthony                2) Gao, Daniel                    
     3) Riina, David                    4) Costello, Greg                 
  3 Mount Hebron  'D'                                  x9:02.74  
     1) Turner, Glen                    2) Kocsis, Evan                   
     3) Alamad, Faisal                  4) Evans, Joel                    
  4 Mount Hebron  'B'                                  x9:02.81  
     1) Iseman, Sam                     2) Weilminster, Zachery           
     3) Wenzel, Ross                    4) Chaudry, Issac                 
  5 Reservoir  'A'                                      9:34.17  
     1) Adipudi, Vikram                 2) Patel, Yash                    
     3) Harvey, Connor                  4) Rosario, Ruben                 
  6 Mount Hebron  'C'                                  x9:38.84  
     1) Schlining, Mark                 2) Koepke, Jackson                
     3) Williams, Ryan                  4) Shindel, Jake                  
  7 Reservoir  'B'                                     x9:41.74  
     1) Phillips, Zane                  2) Pochettino, Elliott            
     3) Ponton, Travis                  4) Rathbun, Matt                  
  8 Centennial  'B'                                    x9:56.30  
     1) Ali, Hamza                      2) Na, Ethan                      
     3) Wood, Klaus                     4) Muma, Jake                     
  9 Reservoir  'D'                                    x10:07.49  
     1) Tam, Raymond                    2) Butler, Quinton                
     3) Dixon, Ethan                    4) Kim, Noah                      
 10 Reservoir  'C'                                    x10:37.60  
     1) Samuelson, Robbie               2) Singh, Nitan                   
     3) Carter, Brendan                 4) Hernandez, Alvaro              
 11 Oakland Mills  'A'                                 11:28.44  
     1) Hebert, Brian                   2) Paterson, Andrew               
     3) Bray, Andrew                    4) Syed, Hamzah                   
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
  County Rec: # 14.22  1997        Nyjila Littlejohn, Wilde Lake               
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Cooper-Marshall, Janaya      Reservoir                16.94   5 
  2 Tabugbo, Adaobi              Reservoir                17.86   5 
  3 Lowe, Chyna                  Hammond                  18.09   1 
  4 Efinda, Destiny              Mount Hebron             18.95   5 
  5 Olasimbo, Teni               Mount Hebron             19.19   5 
  6 Spooner, Carla               Wilde Lake               19.58   4  19.571
  7 Faye, Kimayah                Reservoir                19.58   3  19.574
  8 Poirier, Olivia              Mount Hebron             20.01   4 
  9 Adekola, Safinat             Reservoir               x20.53   2 
 10 Chapman, Jessica             Reservoir               x20.58   2 
 11 Oguche, Deborah              Reservoir               x20.87   2 
 12 Coakley, Aly                 Mount Hebron            x21.93   4 
 13 Williams, Taylor             Reservoir               x22.19   1 
 14 Akinbinu, Yewande            Reservoir               x23.45   3 
 -- Scippio, Mohogany            Hammond                     DQ   1 
 -- Jefferson, Jasmine           Reservoir                   DQ   3 
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
  County Rec: # 13.90  1993        Robert Sharpe, Hammond                      
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peart, Javare                Reservoir                16.37   4 
  2 Benjamin, D'Artagnan         Oakland Mill             16.71   3 
  3 Evans, Tekye                 Hammond                  17.33   2 
  4 Sallitt, Jason               Centennial               18.29   4 
  5 Kent, Nick                   Mount Hebron             19.61   3 
  6 Burden II, Cedric            Reservoir                21.10   1 
  7 Foulks, Marc                 Reservoir                21.27   3 
  8 Smith, Telly                 Mount Hebron             21.36   2 
  9 Eatmon, Xavier               Mount Hebron             21.43   3 
 10 Pope, Michael                Reservoir               x22.56   2 
 11 Agundo-Valentin, Marcos      Reservoir               x23.99   1 
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
  County Rec: # 11.42  1998        Teyarnte Carter, Long Reach                 
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ritter, Jaiden               Mount Hebron             12.89   7 
  2 Stephens, Mik'yla            Oakland Mill             13.35   7 
  3 Ridgely, Blaire              Mount Hebron             13.38   7 
  4 Turner, Diamond              Reservoir                13.44   7 
  5 Golatt, Bethany              Reservoir                13.61   6 
  6 Harvey, Ashley               Oakland Mill             13.70   7 
  7 Chukwujekwu, Amaka           Reservoir                13.73   6 
  8 Tabugbo, Adaobi              Reservoir               x13.85   7 
  9 Sigur, Morgan                Mount Hebron             13.88   7 
 10 Flack, Morgan                Mount Hebron            x13.99   7 
 11 Akindolie, Toyosi            Reservoir               x14.10   6 
 12 Harris, Maya                 Hammond                  14.24   2 
 13 Barnes, Tiana                Wilde Lake               14.28   6 
 14 Burns, Makenna               Oakland Mill             14.32   5 
 15 Jameson, Taylor              Reservoir               x14.43   1 
 16 Williams, Joy                Wilde Lake               14.49   6 
 17 Jordan, Aleya                Wilde Lake               14.51   5 
 18 Williams, Grace              Wilde Lake              x14.59   6 
 19 Wong, Charity                Mount Hebron            x14.64   4 
 20 Faye, Kimayah                Reservoir               x14.79   5 
 21 Taylor, Shannon              Reservoir               x14.86   4 
 22 Parris, Brooke               Reservoir               x14.87   5 
 23 Li, Rebecca                  Reservoir               x14.88   5 
 24 Cinotti, Tessa               Reservoir               x14.89   5 
 25 Peppers, Athena              Mount Hebron            x15.15   4 
 26 Walcott, Ashley              Mount Hebron            x15.19   4 
 27 Williams, Taylor             Reservoir               x15.37   5 
 28 Reeves, Zarah                Wilde Lake              x15.40   2 
 29 Akuffo, Stephanie            Reservoir               x15.42   4 
 30 Petrilla, Charlotte          Mount Hebron            x15.44   3 
 31 Broccolino, Cecelia          Mount Hebron            x15.46   4 
 32 Wypych, Sam                  Mount Hebron            x15.48   4 
 33 Kejriwal, Rashi              Mount Hebron            x15.57   6 
 34 Doh, Agnes                   Reservoir               x15.61   3 
 35 Kasuba, Caroline             Mount Hebron            x15.62   6 
 36 Campbell, Gabrielle          Reservoir               x15.65   2 
 37 James, Tayana                Reservoir               x15.84   3 
 38 Both, Nicole                 Reservoir               x15.87   2 
 39 Adebiyi, Foluke              Reservoir               x15.98   3 
 40 Zaidi, Sahar                 Mount Hebron            x15.99   3 
 41 Peters, Mya                  Wilde Lake              x16.19   2 
 42 Roberts, Jordan              Mount Hebron            x16.35   2 
 43 Ismaiel, Sara                Reservoir               x16.40   3 
 44 Arief, Yi-Su                 Centennial               16.66   1 
 45 Murray, Jessica              Reservoir               x16.74   2 
 46 Weaver, Kaylee               Mount Hebron            x16.75   3 
 47 Lubega, Veronica             Reservoir               x17.01   2 
 48 Ah, Grace                    Mount Hebron            x17.09   3 
 49 Dsouza, Peninah              Mount Hebron            x19.17   1 
 50 Gupta, Chloe                 Mount Hebron            x19.43   1 
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
  County Rec: # 10.40  1999        Kyle Farmer, Oakland Mills                  
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Kamau, Sundiata              Reservoir                11.55  10 
  2 Jurobi, John                 Wilde Lake               11.61  10 
  3 Hatcher, Nathaniel           Mount Hebron             11.69  10 
  4 Alexander, Chris             Hammond                  11.80   1 
  5 Ross, Eli                    Centennial               11.92   8 
  6 Ferguson, Deonte'            Mount Hebron             12.00  10 
  7 Curtis, Rockland             Hammond                  12.01   2 
  8 Williams, Aaron              Wilde Lake               12.03  10 
  9 Fashola, Richmond            Reservoir                12.05  10 
 10 Anderson. Jr., DeShon        Reservoir                12.18  11 
 11 Rucker, Elijah               Oakland Mill             12.19  10 
 12 Moore, Malcolm               Wilde Lake               12.22   8  12.212
 13 Agbayewa, Ayomide            Reservoir               x12.22   9  12.216
 14 Ellerbe, Darius              Reservoir               x12.25   8 
 15 Mattocks, Camron             Mount Hebron             12.28  10 
 16 Aragon, Kemel                Reservoir               x12.38   9 
 17 Johnson, Jalean              Mount Hebron            x12.48   9 
 18 Peters, Brendon              Reservoir               x12.52   9 
 19 Onifade, Funso               Reservoir               x12.54   8 
 20 Oladapo, Fareed              Wilde Lake              x12.57   5  12.563
 21 Ho, Ricardo                  Wilde Lake              x12.57   9  12.570
 22 Mayfield, Dakota             Reservoir               x12.62   1 
 23 Orantes, Jose                Reservoir               x12.67   7 
 24 Cheeves, Paskell             Oakland Mill             12.80   9 
 25 Knight, Jalen                Oakland Mill             12.82   6 
 26 Tulloch, Rial                Reservoir               x12.89   5 
 27 Dolan, Kenneth               Reservoir               x12.96   7 
 28 Tabugbo, Ugo                 Reservoir               x12.99   7 
 29 Wagner, Chris                Centennial               13.00   5 
 30 Burns, Diata                 Hammond                  13.01   1  13.005
 30 Kirk, James                  Reservoir               x13.01   7  13.005
 32 Dan, Tyler                   Centennial               13.02   5 
 33 Witschey, Scott              Centennial              x13.03   4 
 34 Ngo, Nikolus                 Mount Hebron            x13.07   7  13.066
 34 Oladapo, Al-Muizz            Wilde Lake              x13.07   6  13.066
 36 Meggett, Zarkary             Mount Hebron            x13.09   6 
 37 Kneas, Tristan               Centennial              x13.12   4 
 38 Hunter, Davaun               Wilde Lake              x13.18   4 
 39 Dukes, Kevin                 Wilde Lake              x13.19   6 
 40 Wilson, Darin                Mount Hebron            x13.22   8 
 41 Gupta, Showvik               Centennial              x13.23   7  13.222
 42 Lugalia, Eugene              Centennial              x13.23   6  13.229
 43 Huff, Judah                  Reservoir               x13.28   4  13.274
 44 Sim, Kyu-Tae                 Centennial              x13.28   3  13.278
 45 Zaidi, Ali                   Centennial              x13.34   3 
 46 Lemus, Yahir                 Mount Hebron            x13.37   8 
 47 Peterson, Khalil             Reservoir               x13.38  11  13.372
 48 Crawford, Greg               Reservoir               x13.38  11  13.379
 49 Pearce, Tommy                Mount Hebron            x13.39   8 
 50 Lillard Jr., Roger           Reservoir               x13.41   6 
 51 Paez, Alberto                Reservoir               x13.43   5 
 52 Kutcherman, Tahj             Hammond                 x13.52   1 
 53 Jasper, Issac                Hammond                 x13.58   2 
 54 Davis, Edward                Mount Hebron            x13.66   1  13.656
 55 Landon, Mekhi                Reservoir               x13.66   4  13.657
 56 Saeed, Ismail                Reservoir               x13.68  11 
 57 Alexandre, Eddy              Oakland Mill            x13.75   5 
 58 Dixon, Allen                 Mount Hebron            x13.77   4  13.761
 59 Gonzalez, Joe                Mount Hebron            x13.77   7  13.762
 60 Williams, Raymone            Oakland Mill            x13.78   6  13.778
 61 Bosilovich, Ethan            Mount Hebron            x13.78   7  13.779
 62 Soobitsky, Brandon           Mount Hebron            x13.92   4 
 63 Doan, Khiem                  Mount Hebron            x13.97   2 
 64 Scherr, Adam                 Mount Hebron            x14.00   2 
 65 Webster, Michael             Mount Hebron            x14.04   4 
 66 Islam, Ryaan                 Mount Hebron            x14.18   5 
 67 Abbas, Ghazi                 Reservoir               x14.19  11 
 68 Matthews, Jaelan             Oakland Mill            x14.20   5 
 69 Chaudry, Ismail              Mount Hebron            x14.40   2 
 70 Clayton, Maxwell             Reservoir               x14.69  11 
 71 Goodman, Daniel              Reservoir               x15.02  11 
 72 Moore, Amir                  Reservoir               x28.91   9 
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run
===================================================================
  County Rec: # 4:53.20  1982        Carolyn Forde, Atholton                   
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Betler, Alison               Centennial             5:28.62   2 
  2 Wikner, Kirsten              Centennial             5:35.66   2 
  3 Beyer, Emily                 Mount Hebron           5:37.58   2 
  4 Cortez, Annabel              Reservoir              5:38.59   2 
  5 Ajith, Apoorva               Centennial             5:56.81   2 
  6 Rosas, Adriana               Wilde Lake             5:58.31   2 
  7 Stavlas, Christina           Centennial            x5:58.58   2 
  8 Nganag, Chemutia             Mount Hebron           6:01.82   2 
  9 Gustafson, Ellie             Mount Hebron           6:05.36   2 
 10 Siedlecki, Caroline          Mount Hebron          x6:09.02   2 
 11 Rathbun, Isabelle            Mount Hebron          x6:11.58   2 
 12 Kreh, Jordan                 Hammond                6:11.83   1 
 13 Konstanzer, Meah             Reservoir              6:12.86   1 
 14 Boone, Caroline              Wilde Lake             6:20.21   2 
 15 Dockendorf, Rebecca          Reservoir              6:43.15   1 
 16 Bitner-Parish, Kiley         Wilde Lake             6:45.66   1 
 17 Giammalvo, Kate              Wilde Lake            x6:47.64   2 
 18 Zaleski, Nadia               Reservoir             x6:51.09   1 
 19 Christou, Angel              Wilde Lake            x6:53.70   2 
 20 Brocker, Abigail             Centennial            x6:55.15   1 
 21 Slattery, Mary               Centennial            x6:59.59   1 
 22 Charles-Orellana, Antoin     Hammond                7:02.75   1 
 23 Lyman, Catherine             Centennial            x7:04.81   1 
 24 Hasson, Maddie               Centennial            x7:11.76   1 
 25 Yang, Jaime                  Reservoir             x7:32.45   1 
 26 Muma, Lauren                 Centennial            x7:34.28   1 
 27 Rinker, Sarah                Reservoir             x8:29.29   1 
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run
===================================================================
  County Rec: # 4:07.11  2002        Shane Stroup, River Hill                  
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sussman, Jonathan            Wilde Lake             4:45.15   2 
  2 Rosario, Ruben               Reservoir              4:50.09   2 
  3 Ziegler, Justin              Centennial             4:52.93   2 
  4 Bernstein, Joel              Oakland Mill           4:54.37   2 
  5 Kim, Noah                    Reservoir              4:55.96   2 
  6 Vaughan, Erik                Mount Hebron           4:56.15   2 
  7 English, Andrew              Wilde Lake             4:56.65   2 
  8 Unkenholz, Andrew            Mount Hebron           4:56.76   2 
  9 Hodge, Trevor                Mount Hebron           4:57.19   2 
 10 Hayden, Jimmy                Mount Hebron          x4:57.44   2 
 11 Deming, Zachary              Centennial             4:59.83   2 
 12 Elhabashy, Hamza             Centennial             5:02.85   2 
 13 Hernandez, Alvaro            Reservoir              5:03.31   2 
 14 Adams, Patrick               Mount Hebron          x5:04.11   2 
 15 Kelemen, Erik                Centennial            x5:08.01   2 
 16 Rew, David                   Mount Hebron          x5:08.03   2 
 17 Davis, Ryan                  Centennial            x5:08.26   2 
 18 Bang, Brian                  Centennial            x5:09.01   2 
 19 Abraham, Brandon             Oakland Mill           5:12.98   2 
 20 Tripp, William               Wilde Lake             5:13.77   2 
 21 Bhasin, Armaan               Centennial            x5:16.37   2 
 22 Carter, Brendan              Reservoir             x5:22.49   1 
 23 Ponton, Travis               Reservoir             x5:26.75   1 
 24 Carr, Zachary                Oakland Mill           5:29.76   1 
 25 Hourihan, Matthew            Oakland Mill          x5:35.42   2 
 26 John, Jordan                 Hammond                5:35.80   1 
 27 Luthardt, Liam               Oakland Mill          x5:37.38   1 
 28 Gundersen, Griffin           Wilde Lake            x5:37.61   2 
 29 Spicher, Kyle                Hammond                5:38.28   1 
 30 Singh, Nitan                 Reservoir             x5:38.33   1 
 31 Arocho, Nataniel             Hammond                5:40.38   1 
 32 Tebben, Jacob                Reservoir             x5:40.86   1 
 33 Mead, Leon                   Reservoir             x5:43.20   1 
 34 Jack-Monroe, Theo            Oakland Mill          x5:44.05   1 
 35 Thompson, Alex               Hammond               x5:45.66   1 
 36 Rinker, Donnie               Reservoir             x5:46.08   1 
 37 Dixon, Ethan                 Reservoir             x5:51.74   1 
 38 Adipudi, Vikram              Reservoir             x5:53.53   1 
 39 Rathbun, Matt                Reservoir             x6:02.36   1 
 40 Salazar, David               Oakland Mill          x6:04.32   1 
 41 Butler, Quinton              Reservoir             x6:04.47   1 
 42 Ezeh, Ekene                  Hammond               x6:11.37   1 
 43 Stevens, Shepard             Wilde Lake            x6:28.65   1 
 44 Phillips, Zane               Reservoir             x6:31.06   1 
 
Event 9  Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================
  County Rec: # 1:40.90  1995        Howard                                    
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Reservoir  'A'                                      1:52.74   2 
     1) Golatt, Bethany                 2) Tabugbo, Adaobi                
     3) Turner, Diamond                 4) Parris, Brooke                 
  2 Wilde Lake  'A'                                     1:57.89   2 
     1) Williams, Grace                 2) Barnes, Tiana                  
     3) Williams, Joy                   4) Molokwu, Bernardette           
  3 Mount Hebron  'A'                                   2:01.08   2 
     1) Shanley, Julia                  2) Wong, Charity                  
     3) Peppers, Athena                 4) Walcott, Ashley                
  4 Reservoir  'B'                                     x2:02.36   1 
     1) Akindolie, Toyosi               2) Akuffo, Stephanie              
     3) Oguche, Deborah                 4) Taylor, Shannon                
  5 Wilde Lake  'B'                                    x2:04.46   2 
     1) Brathwaite, Maria               2) Jordan, Aleya                  
     3) Nanton, Shamara                 4) Peters, Mya                    
  6 Centennial  'B'                                     2:04.73   2 
     1) Taylor, Morgan                  2) Uzodike, Maya                  
     3) Chang, Aliya                    4) Veenstra, Thirza               
  7 Mount Hebron  'B'                                  x2:05.71   2 
     1) Wypych, Sam                     2) Poirier, Olivia                
     3) Kasuba, Caroline                4) Roberts, Jordan                
  8 Centennial  'A'                                    x2:06.89   1 
     1) Bolden, Jayden                  2) Castle-Smith, Gabriel          
     3) Grimes, Noni                    4) Haupt, Claudia                 
  9 Mount Hebron  'C'                                  x2:13.58   1 
     1) Petrilla, Charlotte             2) Weaver, Kaylee                 
     3) Zaidi, Sahar                    4) Broccolino, Cecelia            
 
Event 10  Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================
  County Rec: # 1:27.10  2001        Oakland Mills                             
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Wilde Lake  'B'                                     1:37.99   3 
     1) Dukes, Kevin                    2) Henry, Koran                   
     3) Moore, Malcolm                  4) Ho, Ricardo                    
  2 Hammond  'A'                                        1:38.09   1 
     1) Burns, Diata                    2) Hines, Troy                    
     3) Curtis, Rockland                4) Aung, Waihin                   
  3 Reservoir  'A'                                      1:39.16   3 
     1) Anderson. Jr., DeShon           2) Agbayewa, Ayomide              
     3) Aragon, Kemel                   4) Crawford, Greg                 
  4 Mount Hebron  'B'                                   1:42.07   3 
     1) Hill, Kobe                      2) Lemus, Yahir                   
     3) Pender, Ali                     4) Wilson, Darin                  
  5 Reservoir  'B'                                     x1:44.57   3 
     1) Onifade, Funso                  2) Orantes, Jose                  
     3) Lillard Jr., Roger              4) Landon, Mekhi                  
  6 Oakland Mills  'B'                                  1:45.23   2 
     1) Hopkins, Damien                 2) Williams, Raymone              
     3) Williams, Isaiah                4) Anderson, Logan                
  7 Centennial  'A'                                     1:47.34   2 
     1) Huynh, Brian                    2) Yi, William                    
     3) Kneas, Tristan                  4) Sim, Kyu-Tae                   
  8 Mount Hebron  'D'                                  x1:47.85   2 
     1) Bosilovich, Ethan               2) Meggett, Zarkary               
     3) Pearce, Tommy                   4) Doan, Khiem                    
  9 Reservoir  'C'                                     x1:49.88   2 
     1) Saeed, Ismail                   2) Peterson, Khalil               
     3) Pope, Michael                   4) Agundo-Valentin, Marcos        
 10 Mount Hebron  'C'                                  x1:52.29   2 
     1) Webster, Michael                2) Dixon, Allen                   
     3) Soobitsky, Brandon              4) Islam, Ryaan                   
 11 Oakland Mills  'A'                                 x1:55.77   1 
     1) Cornelius, Jalen                2) Matthews, Jaelan               
     3) Williams, Myles                 4) Foster, Rahsaan                
 -- Hammond  'B'                                             DQ   1  exchange zone
     1) Evans, Caleb                    2) Brockenberry, Damon            
     3) Evans, Collin                   4) Hopkins, Cameron               
 -- Wilde Lake  'C'                                          DQ   3  out of zone
     1) Oladapo, Al-Muizz               2) Oladapo, Fareed                
     3) Hunter, Davaun                  4) Calloway, Terrance             
 -- Mount Hebron  'A'                                        DQ   3  out of lane/interfer
     1) Paul, Cody                      2) Johnson, Jalean                
     3) Abankwah, Nathan                4) Chandra, Sushrut               
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
  County Rec: # 54.80  1982        Donna Neale, Oakland Mills                  
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Robinson, Sydney             Mount Hebron             58.25   4 
  2 Valentine, Satori            Mount Hebron             59.33   4 
  3 Ritter, Jaiden               Mount Hebron           1:00.29   4 
  4 Ugorji, Ebere                Mount Hebron          x1:00.34   4 
  5 Banham, Alexandra            Mount Hebron          x1:01.18   4 
  6 Ridgely, Blaire              Mount Hebron          x1:01.26   4 
  7 Croft, Alexis                Mount Hebron          x1:03.59   1 
  8 Jones, Jayda                 Reservoir              1:03.80   4 
  9 Somuah, Chrithans            Reservoir              1:04.51   3 
 10 Lewis, Natalie               Mount Hebron          x1:04.53   1 
 11 Mathur, Ananya               Reservoir              1:06.56   3 
 12 Abedin, Lara                 Mount Hebron          x1:06.75   4 
 13 Vanier-Waldron, Ashanti      Oakland Mill           1:06.88   4 
 14 Wenholz, Caitlyn             Oakland Mill           1:07.75   3 
 15 Sowers, Ainsley              Mount Hebron          x1:07.80   3 
 16 Aslam, Sana                  Centennial             1:08.19   1 
 17 Ugorji, Chidimma             Mount Hebron          x1:08.22   3 
 18 Ricketts, Sarah              Reservoir             x1:08.72   2 
 19 Effler, Carmin               Wilde Lake             1:09.14   1 
 20 Mclean, Olivia               Mount Hebron          x1:09.19   3 
 21 Mapara, Priya                Centennial             1:09.49   3 
 22 Hammond, Madeline            Mount Hebron          x1:10.17   3 
 23 Jewell, Kristina             Reservoir             x1:10.78   1 
 24 Mulllican, Alexa             Wilde Lake             1:11.28   2 
 25 Eiland, Lorraine             Oakland Mill           1:11.45   3 
 26 Spall, Sarah                 Wilde Lake             1:12.69   3 
 27 Allen, Yasmine               Reservoir             x1:14.20   2 
 28 Maleta, Doreen               Reservoir             x1:15.20   1 
 29 Yancey, Deanna               Wilde Lake            x1:15.65   4 
 30 Baldy, Mary Margaret         Centennial             1:15.81   2 
 31 Baldy, Annabel               Centennial            x1:16.40   2 
 32 Nanton, Shamara              Wilde Lake            x1:16.59   2 
 33 Peters, Mya                  Wilde Lake            x1:18.90   2 
 34 Senewiratne, Sisuri          Centennial            x1:19.25   2 
 35 Schwind, Johanna             Wilde Lake            x1:20.40   1 
 36 Hourihan, Sheila             Oakland Mill          x1:22.13   2 
 37 Barnes, Mya                  Wilde Lake            x1:24.61   2 
 38 Brathwaite, Maria            Wilde Lake            x1:25.01   2 
 
Event 12  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
  County Rec: # 47.00  2000        Kyle Farmer, Oakland Mills                  
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Akinbinu, Ayomilekan         Reservoir                51.14   6 
  2 Press, Kareem                Wilde Lake               52.48   6 
  3 Parra, Juan                  Centennial               52.49   6 
  4 Moore, Yakoob                Wilde Lake               52.59   6 
  5 Nguyen, Jared                Oakland Mill             53.26   6 
  6 Tukpah, Ivah                 Hammond                  53.43   1 
  7 Ferguson, Deonte'            Mount Hebron             53.57   6 
  8 Alexander, Chris             Hammond                  53.60   2 
  9 Eiland, Frederick            Oakland Mill             54.46   5  54.457
 10 Hatcher, Nathaniel           Mount Hebron             54.46   6  54.460
 11 Turner, Glen                 Mount Hebron             54.74   6 
 12 Krutz, Josh                  Reservoir                54.78   1 
 13 Brockenberry, Damon          Hammond                  54.99   1 
 14 Tewell, Parker               Centennial               55.13   4 
 15 Upsher, Chauncey             Reservoir                55.44   5 
 16 Gibson, Alika                Oakland Mill             55.51   4 
 17 Evans, Collin                Hammond                 x55.74   1 
 18 Alamad, Faisal               Mount Hebron            x56.08   5 
 19 Reckner, Chris               Reservoir               x56.32   5 
 20 Ovide, Kyton                 Oakland Mill            x56.39   5 
 21 Evans, Tekye                 Hammond                 x56.78   1 
 22 Evans, Joel                  Mount Hebron            x56.79   1 
 23 Mattocks, Camron             Mount Hebron            x57.03   5 
 24 Johnson, Jalean              Mount Hebron            x57.34   5 
 25 Paul, Cody                   Mount Hebron            x57.39   5 
 26 Evans, Caleb                 Hammond                 x57.70   2 
 27 Rosario, Ruben               Reservoir               x57.83   5 
 28 Kocsis, Evan                 Mount Hebron            x57.87   2 
 29 Burrell, Josh                Hammond                 x58.04   2 
 30 Delpo, Rocco                 Oakland Mill            x58.56   3 
 31 Muma, Jake                   Centennial               58.84   4 
 32 Chattin, Anders              Oakland Mill            x58.90   4 
 33 Patel, Yash                  Reservoir               x59.64   1 
 34 Odeseye, Oluwole             Oakland Mill            x59.74   4 
 35 Pender, Ali                  Mount Hebron            x59.89   4 
 36 Requejo, Luis                Centennial            x1:00.01   3 
 37 Dolan, Kenneth               Reservoir             x1:00.07   2  1:00.062
 38 Abankwah, Nathan             Mount Hebron          x1:00.07   6  1:00.063
 39 Hill, Kobe                   Mount Hebron          x1:00.18   5 
 40 Sedlacko, Joseph             Centennial            x1:00.64   4 
 41 Williams, Isaiah             Oakland Mill          x1:01.56   3 
 42 Suber, Darryl                Reservoir             x1:01.76   1 
 43 Hopkins, Damien              Oakland Mill          x1:02.37   3 
 44 Foster, Rahsaan              Oakland Mill          x1:03.42   3 
 45 Ho, Ricardo                  Wilde Lake             1:03.84   4 
 46 Johnson, Jordan              Mount Hebron          x1:04.42   3 
 47 Pasha, Jr, Suleiman          Wilde Lake            x1:04.46   3 
 48 Anderson, Logan              Oakland Mill          x1:05.62   3 
 49 Hebert, Brian                Oakland Mill          x1:07.21   2 
 50 Stafford, Malik              Oakland Mill          x1:10.75   3 
 51 Syed, Hamzah                 Oakland Mill          x1:24.03   2 
 
Event 13  Girls 3200 Meter Run
================================================================
  County Rec: # 10:49.02  5/25/2007   Liz McCarter, Mt. Hebron                 
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Beyer, Emily                 Mount Hebron          12:05.94  
  2 Ailinger, Heather            Reservoir             12:31.08  
  3 Chaverini, Grace             Oakland Mill          13:08.80  
  4 Velumani, Swarna             Centennial            13:17.37  
  5 Gustafson, Ellie             Mount Hebron          13:24.97  
  6 Dockendorf, Sydney           Reservoir             13:37.31  
  7 Nganag, Chemutia             Mount Hebron          13:42.62  
  8 Makkapati, Srija             Centennial            13:50.33  
  9 Lubis, Carrie                Reservoir             13:55.00  
 
Event 14  Boys 3200 Meter Run
================================================================
  County Rec: # 9:13.27  2009        Graham Bazell, Atholton                   
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Muniz, Kai                   Reservoir             10:07.35  
  2 Navarro, Joey                Oakland Mill          10:10.94  
  3 Christian, William           Reservoir             10:12.45  
  4 Johnson, Kevin               Mount Hebron          10:13.90  
  5 Costello, Greg               Centennial            10:15.85  
  6 Sardesai, Sahil              Mount Hebron          10:31.19  
  7 Carr, Jake                   Reservoir             10:42.63  
  8 Pazin, Jack                  Oakland Mill          10:45.08  
  9 Iseman, Sam                  Mount Hebron          10:51.88  
 10 Zovko, Ethan                 Oakland Mill          11:15.43  
 11 Archuleta, Kai               Centennial            11:24.82  
 12 Williams, Ryan               Mount Hebron         x11:25.88  
 13 Puls, Ryan                   Reservoir            x11:25.88  
 14 Gao, Daniel                  Centennial            11:28.52  
 15 Braun, Joshua                Centennial           x11:41.76  
 16 Cifuentes, Carlos            Oakland Mill         x11:43.02  
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
  County Rec: # 43.20  1997        Nyjila Littlejohn, Wilde Lake               
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Yancey, Deanna               Wilde Lake               49.52   7 
  2 Spall, Sarah                 Wilde Lake               50.68   7 
  3 Pepe, Madi                   Reservoir                51.09   7 
  4 Roberts, Roshnee             Oakland Mill             51.16   1 
  5 Lowe, Chyna                  Hammond                  52.29   1 
  6 Poirier, Olivia              Mount Hebron             54.69   5 
  7 Cinotti, Tessa               Reservoir                55.11   3 
  8 Jefferson, Jasmine           Reservoir                56.79   6 
  9 Efinda, Destiny              Mount Hebron             57.13   6 
 10 Olasimbo, Teni               Mount Hebron             57.78   6 
 11 Coakley, Aly                 Mount Hebron            x58.43   5 
 12 Spooner, Carla               Wilde Lake             1:00.48   4 
 13 Castle-Smith, Gabriel        Centennial             1:04.35   2 
 14 Campbell, Gabrielle          Reservoir             x1:05.33   3 
 15 Shanley, Julia               Mount Hebron          x1:05.34   5 
 16 Haupt, Claudia               Centennial             1:06.77   2 
 17 Both, Nicole                 Reservoir             x1:08.38   2 
 -- Gunther, Megan               Oakland Mill                DQ   3 
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================
  County Rec: # 37.74  5/24/2014   Robert Carter, Long Reach                   
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peart, Javare                Reservoir                41.74   9 
  2 Benjamin, D'Artagnan         Oakland Mill             45.24   4 
  3 Kent, Nick                   Mount Hebron             45.57   9 
  4 Evans, Tekye                 Hammond                  46.18   1 
  5 Sallitt, Jason               Centennial               47.08   7 
  6 Burden II, Cedric            Reservoir                48.14   2 
  7 Ajimatanrareje, Simi         Reservoir                48.63   5 
  8 Yessoufou, Olufemi           Mount Hebron             48.72   8 
  9 Kneas, Tristan               Centennial               48.86   7 
 10 Thompson, Isaiah             Mount Hebron             49.72   2 
 11 Eatmon, Xavier               Mount Hebron            x50.00   7 
 12 Zaidi, Ali                   Centennial               50.55   6 
 13 Olumide, Subomi              Mount Hebron            x50.60   8 
 14 Foulks, Marc                 Reservoir               x51.39   2 
 15 Kohn, Alexander              Oakland Mill             51.60   3 
 16 Smith, Telly                 Mount Hebron            x52.07   3 
 17 Pope, Michael                Reservoir               x52.58   4 
 18 Witschey, Scott              Centennial              x53.70   6 
 19 Turner, Evan                 Mount Hebron            x53.98   4 
 20 Sim, Kyu-Tae                 Centennial              x54.66   6 
 21 Wilson, Darin                Mount Hebron            x56.40   5 
 22 Davis, Edward                Mount Hebron          x1:01.74   5 
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
  County Rec: # 24.21  5/24/2014   Jamila Brown, Wilde Lake                    
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Robinson, Sydney             Mount Hebron             25.93  13 
  2 Ritter, Jaiden               Mount Hebron             26.67  13 
  3 Ridgely, Blaire              Mount Hebron             26.71  13 
  4 Stephens, Mik'yla            Oakland Mill             27.25  13 
  5 Sigur, Morgan                Mount Hebron            x27.81  11 
  6 Golatt, Bethany              Reservoir                27.86  11 
  7 Turner, Diamond              Reservoir                28.07  12 
  8 Harvey, Ashley               Oakland Mill             28.21  11 
  9 Jones, Jayda                 Reservoir                28.26   1 
 10 Pepe, Madi                   Reservoir               x28.29  10 
 11 Flack, Morgan                Mount Hebron            x28.36  12 
 12 Krahe, Allison               Centennial               28.44  12 
 13 Somuah, Chrithans            Reservoir               x28.57   2 
 14 Croft, Alexis                Mount Hebron            x28.95  12 
 15 Vanier-Waldron, Ashanti      Oakland Mill             29.00  12 
 16 Molokwu, Bernardette         Wilde Lake               29.12  13 
 17 Lewis, Natalie               Mount Hebron            x29.23  12 
 18 Allen, Yasmine               Reservoir               x29.71   6 
 19 Jordan, Aleya                Wilde Lake               29.91  11 
 20 O'Connell, Olivia            Centennial               29.96  10 
 21 Jewell, Kristina             Reservoir               x30.14   8 
 22 Wong, Charity                Mount Hebron            x30.26   9 
 23 Williams, Grace              Wilde Lake               30.30   9 
 24 Ricketts, Sarah              Reservoir               x30.40   1 
 25 Taylor, Shannon              Reservoir               x30.42   8  30.412
 26 Ugorji, Chidimma             Mount Hebron            x30.42  11  30.413
 27 Gabbidon, Melissa            Oakland Mill            x30.59   9 
 28 Scippio, Mohogany            Hammond                  30.61   1 
 29 Gunther, Megan               Oakland Mill            x30.71   8 
 30 Jameson, Taylor              Reservoir               x30.72   1 
 31 Adekola, Safinat             Reservoir               x30.96   9 
 32 Peppers, Athena              Mount Hebron            x31.01  10 
 33 Faye, Kimayah                Reservoir               x31.14   7 
 34 Akinbinu, Yewande            Reservoir               x31.24   7 
 35 Li, Rebecca                  Reservoir               x31.34   8 
 36 Wypych, Sam                  Mount Hebron            x31.40   8 
 37 Chapman, Jessica             Reservoir               x31.46   7 
 38 Williams, Taylor             Reservoir               x31.52   5 
 39 Nanton, Shamara              Wilde Lake              x31.65   6 
 40 Kasuba, Caroline             Mount Hebron            x31.68   7 
 41 Walcott, Ashley              Mount Hebron            x31.73   9 
 42 Parris, Brooke               Reservoir               x31.78  11 
 43 James, Tayana                Reservoir               x31.91   5 
 44 Maleta, Doreen               Reservoir               x31.95   5  31.942
 45 Akuffo, Stephanie            Reservoir               x31.95   6  31.945
 46 Grimes, Noni                 Centennial               32.01   5 
 47 Akindolie, Toyosi            Reservoir               x32.02   9 
 48 Broccolino, Cecelia          Mount Hebron            x32.03   4 
 49 Kejriwal, Rashi              Mount Hebron            x32.07   7 
 50 Wilson, Stephanie            Reservoir               x32.11   8 
 51 Senewiratne, Sisuri          Centennial              x32.20   3 
 52 Bolden, Jayden               Centennial              x32.26   7 
 53 Reeves, Zarah                Wilde Lake              x32.48   5 
 54 Doh, Agnes                   Reservoir               x33.03   4 
 55 Zaidi, Sahar                 Mount Hebron            x33.40   3 
 56 Oguche, Deborah              Reservoir               x33.50   1 
 57 Adebiyi, Foluke              Reservoir               x33.67   4 
 58 Moore, Calaya                Reservoir               x33.92   4 
 59 Weaver, Kaylee               Mount Hebron            x34.16   6 
 60 Roberts, Jordan              Mount Hebron            x34.20   4 
 61 Brathwaite, Maria            Wilde Lake              x34.56   5 
 62 Murray, Jessica              Reservoir               x34.82   3  34.811
 63 Petrilla, Charlotte          Mount Hebron            x34.82   6  34.816
 64 Ah, Grace                    Mount Hebron            x35.97   3 
 65 Lubega, Veronica             Reservoir               x36.05   3 
 66 Hourihan, Sheila             Oakland Mill            x36.99   2 
 67 Dsouza, Peninah              Mount Hebron            x41.48   2 
 68 Gupta, Chloe                 Mount Hebron            x42.58   2 
 69 Barnes, Mya                  Wilde Lake              x45.88   3 
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
  County Rec: # 20.91  1999        Kyle Farmer, Oakland Mills                  
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Hatcher, Nathaniel           Mount Hebron             23.31  14 
  2 Vereen, Cameron              Oakland Mill             23.33   3 
  3 Alexander, Chris             Hammond                  23.91   1 
  4 Kamau, Sundiata              Reservoir                23.92  14 
  5 Fashola, Richmond            Reservoir                24.25  14 
  6 Williams, Aaron              Wilde Lake               24.46  14 
  7 Abankwah, Nathan             Mount Hebron             24.71  14 
  8 Curtis, Rockland             Hammond                  24.72   3 
  9 Parra, Juan                  Centennial               24.77  10 
 10 Ross, Eli                    Centennial               24.80  13 
 11 Aragon, Kemel                Reservoir                24.82  13 
 12 Agbayewa, Ayomide            Reservoir               x24.85  13 
 13 Mayfield, Dakota             Reservoir               x24.95   3 
 14 Paul, Cody                   Mount Hebron             25.10  13 
 15 Hines, Troy                  Hammond                  25.13   1 
 16 Ellerbe, Darius              Reservoir               x25.24  11 
 17 Mattocks, Camron             Mount Hebron            x25.27  13 
 18 Anderson. Jr., DeShon        Reservoir               x25.35   4 
 19 Onifade, Funso               Reservoir               x25.38  12 
 20 Johnson, Jalean              Mount Hebron            x25.58  13 
 21 Peters, Brendon              Reservoir               x25.60   3 
 22 Hill, Kobe                   Mount Hebron            x25.71  12 
 23 Ovide, Kyton                 Oakland Mill             25.79  10 
 24 Orantes, Jose                Reservoir               x25.80  10 
 25 Oladapo, Fareed              Wilde Lake               25.81   8 
 26 Knight, Jalen                Oakland Mill             25.92   8 
 27 Aung, Waihin                 Hammond                 x26.05   2 
 28 Oladapo, Al-Muizz            Wilde Lake               26.09   8 
 29 Cheeves, Paskell             Oakland Mill            x26.22  11 
 30 Burns, Diata                 Hammond                 x26.26   2 
 31 Dolan, Kenneth               Reservoir               x26.41  11 
 32 Pender, Ali                  Mount Hebron            x26.43  12 
 33 Ngo, Nikolus                 Mount Hebron            x26.45  11 
 34 Suber, Darryl                Reservoir               x26.49  11 
 35 Tabugbo, Ugo                 Reservoir               x26.67  10 
 36 Meggett, Zarkary             Mount Hebron            x26.85   8 
 37 Kirk, James                  Reservoir               x27.13   1 
 38 Paez, Alberto                Reservoir               x27.14   9 
 39 Odeseye, Oluwole             Oakland Mill            x27.16   6 
 40 Lemus, Yahir                 Mount Hebron            x27.18  12 
 41 Agundo-Valentin, Marcos      Reservoir               x27.32   9 
 42 Sedlacko, Joseph             Centennial               27.44  10 
 43 Pearce, Tommy                Mount Hebron            x27.55   7 
 44 Saeed, Ismail                Reservoir               x27.73   5 
 45 Huff, Judah                  Reservoir               x27.88   6 
 46 Guteng, Simon                Hammond                 x27.89   1 
 47 Bosilovich, Ethan            Mount Hebron            x27.91   8 
 48 Crawford, Greg               Reservoir               x27.92   2 
 49 Kutcherman, Tahj             Hammond                 x27.93   2 
 50 Lillard Jr., Roger           Reservoir               x27.96   6 
 51 Richardson, Stone            Oakland Mill            x28.04   1 
 52 Peterson, Khalil             Reservoir               x28.40   5 
 53 Doan, Khiem                  Mount Hebron            x28.47   5 
 54 Matthews, Anthony            Centennial              x28.53   9 
 55 Pasha, Jr, Suleiman          Wilde Lake              x28.55   5 
 56 Dixon, Allen                 Mount Hebron            x28.56   7 
 57 Landon, Mekhi                Reservoir               x28.62   6 
 58 Soobitsky, Brandon           Mount Hebron            x28.68   6 
 59 Scherr, Adam                 Mount Hebron            x28.94   4 
 60 Webster, Michael             Mount Hebron            x29.03   7 
 61 Gonzalez, Joe                Mount Hebron            x29.17   8 
 62 Islam, Ryaan                 Mount Hebron            x29.26   7 
 63 Yi, William                  Centennial              x29.51   7 
 64 Abbas, Ghazi                 Reservoir               x29.56   4 
 65 Chaudry, Ismail              Mount Hebron            x29.81   3 
 66 Stafford, Malik              Oakland Mill            x30.92   4 
 67 Clayton, Maxwell             Reservoir               x31.33   4 
 68 Goodman, Daniel              Reservoir               x31.49   4 
 
Event 19  Girls 800 Meter Run
===================================================================
  County Rec: # 2:11.00  1982        Donna Neale, Oakland Mills                
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Valentine, Satori            Mount Hebron           2:24.14   2 
  2 Banham, Alexandra            Mount Hebron           2:24.17   2 
  3 Sobal, Polina                Hammond                2:30.82   1 
  4 Cortez, Annabel              Reservoir              2:33.47   2 
  5 Hyde, Kate                   Reservoir              2:34.26   2 
  6 Ugorji, Ebere                Mount Hebron           2:37.68   2 
  7 Wikner, Kirsten              Centennial             2:38.27   2 
  8 Betler, Alison               Centennial             2:38.37   2 
  9 Mathur, Ananya               Reservoir              2:39.85   2 
 10 Wenholz, Caitlyn             Oakland Mill           2:41.85   2 
 11 Rosas, Adriana               Wilde Lake             2:43.33   2 
 12 Cinotti, Tessa               Reservoir             x2:44.15   1 
 13 Pham, Cassidy                Reservoir             x2:44.56   2 
 14 Abedin, Lara                 Mount Hebron          x2:45.32   2 
 15 Rathbun, Isabelle            Mount Hebron          x2:46.06   2 
 16 Ajith, Apoorva               Centennial             2:46.90   2 
 17 Hammond, Madeline            Mount Hebron          x2:47.45   2 
 18 Christou, Angel              Wilde Lake             2:48.44   2 
 19 Sowers, Ainsley              Mount Hebron          x2:49.27   1 
 20 Mclean, Olivia               Mount Hebron          x2:49.73   1 
 21 Maloney, Jordan              Mount Hebron          x2:51.57   2 
 22 Spall, Sarah                 Wilde Lake             2:52.48   2 
 23 Mulllican, Alexa             Wilde Lake            x2:53.30   1 
 24 Boone, Caroline              Wilde Lake            x2:54.42   2 
 25 Stavlas, Christina           Centennial            x2:55.69   2 
 26 Giammalvo, Kate              Wilde Lake            x2:57.96   2 
 27 Zaleski, Nadia               Reservoir             x2:58.27   1 
 28 Eiland, Lorraine             Oakland Mill           3:07.57   1 
 29 Lyman, Catherine             Centennial            x3:09.96   1 
 30 Farjami, Mariam              Wilde Lake            x3:13.76   1 
 31 Effler, Carmin               Wilde Lake            x3:14.27   1 
 32 Slattery, Mary               Centennial            x3:14.31   1 
 33 Yarbrough, Chania            Hammond                3:16.13   1 
 34 Hasson, Maddie               Centennial            x3:16.87   1 
 35 Brocker, Abigail             Centennial            x3:17.51   1 
 36 Barrett, Katy                Reservoir             x3:21.53   1 
 37 Dickerson, Michaela          Reservoir             x3:31.33   1 
 38 Rinker, Sarah                Reservoir             x3:52.34   1 
 
Event 20  Boys 800 Meter Run
===================================================================
  County Rec: # 1:52.40  2001        Shane Stroup, River Hill                  
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Sussman, Jonathan            Wilde Lake             2:03.99   3 
  2 Schlining, Michael           Mount Hebron           2:04.87   3 
  3 Johnson, Kevin               Mount Hebron           2:08.26   3 
  4 Moore, Yakoob                Wilde Lake             2:08.29   3 
  5 Ververs, Jacob               Mount Hebron           2:09.84   3 
  6 Reckner, Chris               Reservoir              2:09.92   3 
  7 Ferrara, Anthony             Centennial             2:10.32   3 
  8 Press, Kareem                Wilde Lake             2:10.92   3 
  9 Hodge, Trevor                Mount Hebron          x2:11.92   3 
 10 Ferguson, Deonte'            Mount Hebron          x2:12.10   3 
 11 Baisel, Kyle                 Mount Hebron          x2:12.65   2 
 12 Turner, Glen                 Mount Hebron          x2:12.91   3 
 13 Eiland, Frederick            Oakland Mill           2:13.14   3 
 14 Unkenholz, Andrew            Mount Hebron          x2:13.21   3 
 15 Vaughan, Erik                Mount Hebron          x2:13.68   3 
 16 Davis, Ryan                  Centennial             2:14.02   1 
 17 Evans, Joel                  Mount Hebron          x2:14.09   1 
 18 Krutz, Josh                  Reservoir              2:14.26   3 
 19 English, Andrew              Wilde Lake            x2:16.45   2 
 20 Delpo, Rocco                 Oakland Mill           2:17.63   2 
 21 Chattin, Anders              Oakland Mill           2:17.90   3 
 22 Ziegler, Justin              Centennial             2:18.13   3 
 23 Chaudry, Issac               Mount Hebron          x2:18.37   2 
 24 Wenzel, Ross                 Mount Hebron          x2:18.49   2 
 25 Requejo, Luis                Centennial            x2:18.58   2 
 26 Hayden, Jimmy                Mount Hebron          x2:18.67   3 
 27 Patel, Yash                  Reservoir              2:19.89   2 
 28 Alamad, Faisal               Mount Hebron          x2:20.20   2 
 29 Andhavarapu, Sanketh         Mount Hebron          x2:20.79   2 
 30 Deming, Zachary              Centennial            x2:20.89   2 
 31 Schlining, Mark              Mount Hebron          x2:21.90   2 
 32 Pochettino, Elliott          Reservoir             x2:21.98   1 
 33 Elhabashy, Hamza             Centennial            x2:22.08   1 
 34 Adams, Patrick               Mount Hebron          x2:22.10   2 
 35 Tripp, William               Wilde Lake            x2:22.40   2 
 36 Bhasin, Armaan               Centennial            x2:22.65   2 
 37 Rew, David                   Mount Hebron          x2:23.61   2 
 38 Kocsis, Evan                 Mount Hebron          x2:25.10   1 
 39 Samuelson, Robbie            Reservoir             x2:25.98   1 
 40 Koepke, Jackson              Mount Hebron          x2:27.86   2 
 41 Shindel, Jake                Mount Hebron          x2:28.73   2 
 42 Ali, Hamza                   Centennial            x2:30.86   1 
 43 Na, Ethan                    Centennial            x2:32.17   1 
 44 Mead, Leon                   Reservoir             x2:32.73   1 
 45 Wood, Klaus                  Centennial            x2:32.74   1  2:32.732
 46 Silas, Camerin               Hammond                2:32.74   1  2:32.738
 47 Gundersen, Griffin           Wilde Lake            x2:33.35   1 
 48 Harvey, Connor               Reservoir             x2:33.53   1 
 49 Rinker, Donnie               Reservoir             x2:45.98   1 
 50 May, Evan                    Reservoir             x2:50.19   1 
 51 Avila, Jorge                 Reservoir             x2:51.03   1 
 52 Abiy, Nehemia                Hammond                2:57.01   1 
 53 Stevens, Shepard             Wilde Lake            x2:59.89   1 
 54 Winters-McCabe, Samuel       Reservoir             x3:07.04   1 
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================
  County Rec: # 47.21  1995        Howard                                      
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Oakland Mills  'A'                                    51.32   2 
     1) Harvey, Ashley                  2) Stephens, Mik'yla              
     3) Roberts, Roshnee                4) Sule, Oluwaseun                
  2 Reservoir  'A'                                        52.94   2 
     1) Pepe, Madi                      2) Jones, Jayda                   
     3) Somuah, Chrithans               4) Jameson, Taylor                
  3 Wilde Lake  'A'                                       55.22   2 
     1) Williams, Grace                 2) Barnes, Tiana                  
     3) Williams, Joy                   4) Molokwu, Bernardette           
  4 Reservoir  'B'                                       x58.37   1 
     1) Adekola, Safinat                2) Adebiyi, Foluke                
     3) Chapman, Jessica                4) Chisholm, Madison              
  5 Reservoir  'C'                                     x1:00.18   1 
     1) Akinbinu, Yewande               2) Both, Nicole                   
     3) Ismaiel, Sara                   4) James, Tayana                  
  6 Wilde Lake  'B'                                    x1:01.77   1 
     1) Brathwaite, Maria               2) Jordan, Aleya                  
     3) Nanton, Shamara                 4) Barnes, Mya                    
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================
  County Rec: # 41.42  2001        Oakland Mills                               
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Centennial  'A'                                       45.57   2 
     1) Gupta, Showvik                  2) Sallitt, Jason                 
     3) White, Elijah                   4) Parra, Juan                    
  2 Reservoir  'A'                                        46.61   2 
     1) Kamau, Sundiata                 2) Peters, Brendon                
     3) Akinbinu, Ayomilekan            4) Ellerbe, Darius                
  3 Oakland Mills  'A'                                    46.84   2 
     1) Rucker, Elijah                  2) Vereen, Cameron                
     3) Cheeves, Paskell                4) Knight, Jalen                  
  4 Wilde Lake  'B'                                       47.15   2 
     1) Smith, Osita                    2) Henry, Koran                   
     3) Moore, Malcolm                  4) Oladapo, Fareed                
  5 Wilde Lake  'C'                                      x49.93   1 
     1) Oladapo, Al-Muizz               2) Pasha, Jr, Suleiman            
     3) Hunter, Davaun                  4) Calloway, Terrance             
  6 Centennial  'B'                                      x50.50   1 
     1) Dan, Tyler                      2) Lugalia, Eugene                
     3) Wagner, Chris                   4) Witschey, Scott                
  7 Reservoir  'B'                                       x50.75   2 
     1) Upsher, Chauncey                2) Ajimatanrareje, Simi           
     3) Foulks, Marc                    4) Huff, Judah                    
  8 Oakland Mills  'B'                                   x51.53   1 
     1) Turner, Jahiem                  2) Williams, Raymone              
     3) Miller, Martin                  4) Castle, KyMauri                
  9 Oakland Mills  'C'                                   x53.26   1 
     1) Alexandre, Eddy                 2) Richardson, Stone              
     3) Williams, Myles                 4) Cornelius, Jalen               
 10 Reservoir  'C'                                       x53.68   2 
     1) Agundo-Valentin, Marcos         2) Clayton, Maxwell               
     3) Kirk, James                     4) Paez, Alberto                  
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
  County Rec: # 3:45.50  1983        Oakland Mills                             
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Mount Hebron  'A'                                   4:25.36  
     1) Lewis, Natalie                  2) Croft, Alexis                  
     3) Flack, Morgan                   4) Sigur, Morgan                  
  2 Centennial  'A'                                     4:29.21  
     1) Krahe, Allison                  2) O'Connell, Olivia              
     3) McCree, Jasmine                 4) Baldy, Mary Margaret           
  3 Reservoir  'A'                                      4:41.69  
     1) Hyde, Kate                      2) Pham, Cassidy                  
     3) Van't Hoff, Blair               4) Mathur, Ananya                 
  4 Centennial  'B'                                    x4:59.68  
     1) Baldy, Annabel                  2) Mapara, Priya                  
     3) Betler, Alison                  4) Wikner, Kirsten                
  5 Centennial  'C'                                    x5:06.45  
     1) Stavlas, Christina              2) Makkapati, Srija               
     3) Requejo, Carolina               4) Ajith, Apoorva                 
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
  County Rec: # 3:19.00  1994        Oakland Mills                             
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Centennial  'A'                                     3:52.82  
     1) Riina, David                    2) Costello, Greg                 
     3) Tewell, Parker                  4) Kelemen, Erik                  
  2 Centennial  'B'                                    x4:02.58  
     1) Archuleta, Kai                  2) Dan, Tyler                     
     3) Muma, Jake                      4) Gupta, Showvik                 
 
Event 25  Girls Long Jump
================================================================
  County Rec: # 19-08  5/11/2005   Rolanda Howard, Long Reach                  
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cooper-Marshall, Janaya      Reservoir             16-07.75  
  2 Robinson, Sydney             Mount Hebron          16-06.75  
  3 Chukwujekwu, Amaka           Reservoir             15-05.75  
  4 Harris, Maya                 Hammond               15-04.00  
  5 Aslam, Sana                  Centennial            14-00.25  
  6 Doh, Agnes                   Reservoir             13-02.50  
  7 Castle-Smith, Gabriel        Centennial            13-02.00  
  8 Li, Rebecca                  Reservoir            x13-00.75  
  9 Akindolie, Toyosi            Reservoir            x12-11.25  
 10 Kejriwal, Rashi              Mount Hebron          12-06.00  
 11 Jewell, Kristina             Reservoir            x12-05.75  
 12 Olasimbo, Teni               Mount Hebron          12-05.00  
 13 Poirier, Olivia              Mount Hebron         x12-02.75  
 14 Talbot, Nina                 Wilde Lake            12-02.00  
 15 Burns, Makenna               Oakland Mill          12-00.00  
 16 Wilson, Stephanie            Reservoir            x11-10.75  
 16 Ugorji, Chidimma             Mount Hebron         x11-10.75  
 18 Coakley, Aly                 Mount Hebron         x11-09.50  
 19 Efinda, Destiny              Mount Hebron         x11-06.00  
 20 Ah, Grace                    Mount Hebron         x10-11.00  
 21 Arief, Yi-Su                 Centennial            10-00.00  
 -- Williams, Joy                Wilde Lake                FOUL  
 
Event 26  Boys Long Jump
================================================================
  County Rec: # 25-01  1998        Chris Smith, Long Reach                     
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 White, Elijah                Centennial            20-03.50  
  2 Henry, Koran                 Wilde Lake            19-06.00  
  3 Akinbinu, Ayomilekan         Reservoir             19-02.50  
  4 Archampong, Aaron            Reservoir             18-02.50  
  5 Cheeves, Paskell             Oakland Mill          17-10.50  
  6 Castle, KyMauri              Oakland Mill          17-09.00  
  7 King, Albert                 Hammond               17-02.50  
  8 Kent, Nick                   Mount Hebron          17-01.00  
  9 Ovide, Kyton                 Oakland Mill          16-11.50  
 10 Peart, Javare                Reservoir             16-11.00  
 11 Wagner, Chris                Centennial            16-09.00  
 12 Moore, Malcolm               Wilde Lake            16-08.50  
 13 Upsher, Chauncey             Reservoir            x16-05.00  
 13 Tulloch, Rial                Reservoir            x16-05.00  
 15 Ngo, Nikolus                 Mount Hebron          16-01.00  
 16 Abankwah, Nathan             Mount Hebron          15-04.25  
 17 Ajimatanrareje, Simi         Reservoir            x15-04.00  
 18 Olumide, Subomi              Mount Hebron         x15-03.00  
 19 Alexandre, Eddy              Oakland Mill         x15-00.75  
 20 Zaidi, Ali                   Centennial            15-00.50  
 21 Gonzalez, Joe                Mount Hebron         x15-00.25  
 22 Suber, Darryl                Reservoir            x14-11.25  
 23 Mattocks, Camron             Mount Hebron         x14-11.00  
 24 Huynh, Brian                 Centennial           x14-06.00  
 24 Smith, Telly                 Mount Hebron         x14-06.00  
 26 Mundi, Hosea                 Hammond               14-04.00  
 27 Thompson, Isaiah             Mount Hebron         x14-03.25  
 28 Akbar, Bilal                 Hammond               13-06.00  
 -- Hopkins, Cameron             Hammond                   FOUL  
 -- Turner, Evan                 Mount Hebron              FOUL  
 -- Dukes, Kevin                 Wilde Lake                FOUL  
 
Event 27  Girls Shot Put
================================================================
  County Rec: # 44-00  5/4/2015    Taylor Scaife, Howard                       
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alli, Lola                   Reservoir             32-03.50  
  2 Adewole, Moroti              Centennial            29-10.00  
  3 Brown, Rachel                Mount Hebron          29-05.50  
  4 Adekola, Tosin               Reservoir             28-08.00  
  5 Fuller, Samantha             Reservoir             27-03.00  
  6 Hutchison, Jenna             Wilde Lake            26-10.00  
  7 Simmons, Kelly               Centennial            25-10.50  
  8 Avery, Leila                 Centennial            25-09.00  
  9 Ogunleye, Faith              Reservoir            x24-05.00  
 10 Spooner, Carla               Wilde Lake            23-00.00  
 11 Johnson, Kori                Mount Hebron          22-04.00  
 12 David, Wanjiku               Mount Hebron          22-03.00  
 13 Sweitzer, Claudia            Wilde Lake            21-07.00  
 14 Patel, Priyal                Reservoir            x21-04.00  
 15 Vanvranken, Margaret         Wilde Lake           x21-01.00  
 15 Coe, Ciara                   Mount Hebron         x21-01.00  
 17 Epps, Amaiyah                Wilde Lake           x19-10.00  
 18 O'Donoghue Walcott, Madi     Mount Hebron         x18-09.00  
 19 Kelly, Grace                 Mount Hebron         x17-06.00  
 
Event 28  Boys Shot Put
================================================================
  County Rec: # 56-08  4/16/2010   Yao Adantor, Reservoir                      
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Paterson, Ryan               Centennial            40-10.00  
  2 Goodman, Alec                Reservoir             40-05.50  
  3 Lopez, Wenler                Oakland Mill          38-11.00  
  4 Rivas, Leonardo              Mount Hebron          37-09.00  
  5 Edwards, Chris               Hammond               37-01.50  
  6 Shepard, Justin              Reservoir             37-00.00  
  7 Anthony, Kendall             Hammond               36-00.00  
  8 Rizzutto, Antonio            Reservoir             35-10.00  
  9 Joseph, David                Wilde Lake            34-00.50  
 10 Boone, Brandon               Centennial            31-08.00  
 11 Crook, Miles                 Oakland Mill          31-04.00  
 12 Kolliegbo, Jorie             Oakland Mill          30-08.50  
 13 Ragonese, Jack               Centennial            30-05.50  
 14 Cooper, Dorian               Oakland Mill         x30-05.00  
 15 Badham, Christian            Oakland Mill         x29-04.50  
 16 Joon, Yash                   Centennial           x28-00.00  
 17 Dasari, Dhanush              Centennial           x27-07.00  
 18 Brown, Jason                 Mount Hebron          26-11.00  
 19 Dickson, Daniel              Oakland Mill         x26-04.00  
 20 Shuaib, Abdulmalik           Hammond               25-06.00  
 21 Stargel, Kenny               Reservoir            x25-01.00  
 22 Krausz, Darren               Oakland Mill         x24-01.50  
 23 Abraham, Jordan              Oakland Mill         x20-06.00  
 24 White, Jordan                Reservoir            x20-01.00  
 
Event 29  Girls High Jump
================================================================
  County Rec: #  5-09  2000        Cynthia Nichols, Long Reach                 
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Yancey, Deanna               Wilde Lake             5-02.00  
  2 Shanley, Julia               Mount Hebron           5-00.00  
  3 Chukwujekwu, Amaka           Reservoir              4-08.00  
  3 Lowe, Chyna                  Hammond                4-08.00  
  3 James, Jaden                 Reservoir              4-08.00  
  6 Cooper-Marshall, Janaya      Reservoir              4-06.00  
  6 Jefferson, Jasmine           Reservoir             x4-06.00  
  8 Moore, Calaya                Reservoir             x4-02.00  
  8 Wilson, Stephanie            Reservoir             x4-02.00  
 10 Veenstra, Thirza             Centennial             4-00.00  
 10 Ricketts, Sarah              Reservoir             x4-00.00  
 10 Dodge, Barbara               Centennial             4-00.00  
 10 Haupt, Claudia               Centennial             4-00.00  
 14 Holcomb, Maison              Mount Hebron           3-10.00  
 15 Maleta, Doreen               Reservoir             x3-08.00  
 15 Li, Rebecca                  Reservoir             x3-08.00  
 -- Uzodike, Maya                Centennial                  NH  
 -- Jewell, Kristina             Reservoir                   NH  
 -- Murray, Jessica              Reservoir                   NH  
 -- Ah, Grace                    Mount Hebron                NH  
 -- Chang, Aliya                 Centennial                  NH  
 -- Kasuba, Caroline             Mount Hebron                NH  
 
Event 30  Boys High Jump
================================================================
  County Rec: #  6-09  1999        Huguens Jean, Howard                        
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Akinbinu, Ayomilekan         Reservoir              5-10.00  
  2 King, Albert                 Hammond                5-08.00  
  3 Miller, Martin               Oakland Mill           5-06.00  
  4 Rucker, Elijah               Oakland Mill           5-04.00  
  5 Archampong, Aaron            Reservoir              5-02.00  
  6 Ajimatanrareje, Simi         Reservoir             J5-02.00  
  7 Hopkins, Damien              Oakland Mill           5-00.00  
  8 Anderson, Logan              Oakland Mill         xJ5-00.00  
  9 Kohn, Alexander              Oakland Mill          x4-08.00  
 -- Thompson, Isaiah             Mount Hebron                NH  
 -- Eatmon, Xavier               Mount Hebron                NH  
 -- Carr, Zachary                Oakland Mill                NH  
 -- Mundi, Hosea                 Hammond                     NH  
 -- Smith, Telly                 Mount Hebron                NH  
 -- Luthardt, Liam               Oakland Mill                NH  
 -- Upsher, Chauncey             Reservoir                   NH  
 -- Olumide, Subomi              Mount Hebron                NH  
 -- White, Elijah                Centennial                  NH  
 -- Yessoufou, Olufemi           Mount Hebron                NH  
 -- Akbar, Bilal                 Hammond                     NH  
 -- Williams, Isaiah             Oakland Mill                NH  
 -- Howard, Sean                 Oakland Mill                NH  
 -- Hopkins, Cameron             Hammond                     NH  
 
Event 31  Girls Pole Vault
================================================================
  County Rec: # 11-00  2001        Kellin Heitshoe, Oakland Mills              
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Talbot, Nina                 Wilde Lake             7-00.00  
  2 Holcomb, Maison              Mount Hebron           6-00.00  
  3 Schools, Lily                Mount Hebron          J6-00.00  
 -- Konstanzer, Meah             Reservoir                   NH  
 
Event 32  Boys Pole Vault
================================================================
  County Rec: # 15-09  1996        Pat Tvarkunas, Glenelg                      
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Press, Kareem                Wilde Lake            11-06.00  
  2 Kirk, James                  Reservoir             10-00.00  
  3 Ho, Andrew                   Mount Hebron           8-06.00  
  4 Gube, Miles                  Mount Hebron           7-06.00  
  5 Krutz, Josh                  Reservoir              7-00.00  
  6 Choi, Dong Won               Mount Hebron          J7-00.00  
  7 Fox, Ethan                   Hammond                6-06.00  
  8 Fletcher, Jack               Mount Hebron         xJ6-06.00  
 
Event 33  Girls Discus Throw
================================================================
  County Rec: # 161-04  4/2004      Lindsey Grigoriev, Atholton                
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Alli, Lola                   Reservoir               104-04  
  2 Simmons, Kelly               Centennial               98-00  
  3 Hutchison, Jenna             Wilde Lake               88-06  
  4 Ogunleye, Faith              Reservoir                86-03  
  5 Avery, Leila                 Centennial               81-04  
  6 Chisholm, Madison            Reservoir                73-09  
  7 Brown, Rachel                Mount Hebron          70-07.50  
  8 Adekola, Tosin               Reservoir               x69-04  
  9 Sweitzer, Claudia            Wilde Lake               66-04  
 10 Coe, Ciara                   Mount Hebron             64-10  
 11 Vanvranken, Margaret         Wilde Lake            60-04.50  
 12 Spooner, Carla               Wilde Lake              x56-07  
 13 Adewole, Moroti              Centennial               56-06  
 14 Fuller, Samantha             Reservoir            x54-05.50  
 15 O'Donoghue Walcott, Madi     Mount Hebron             50-05  
 16 Patel, Priyal                Reservoir               x49-07  
 17 Johnson, Kori                Mount Hebron            x49-02  
 18 David, Wanjiku               Mount Hebron            x49-00  
 19 Epps, Amaiyah                Wilde Lake              x48-04  
 20 Kelly, Grace                 Mount Hebron            x40-02  
 
Event 34  Boys Discus Throw
================================================================
  County Rec: # 171-08  2001        Mike Zyvoloski, Long Reach                 
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Paterson, Ryan               Centennial              107-10  
  2 Rizzutto, Antonio            Reservoir               105-01  
  3 Ragonese, Jack               Centennial           100-04.50  
  4 Joseph, David                Wilde Lake               97-10  
  5 Rivas, Leonardo              Mount Hebron          96-02.50  
  6 Goodman, Alec                Reservoir                93-08  
  7 Shepard, Justin              Reservoir                90-11  
  8 Anthony, Kendall             Hammond                  85-07  
  9 Lopez, Wenler                Oakland Mill             77-10  
 10 Joon, Yash                   Centennial               73-00  
 11 Stargel, Kenny               Reservoir               x66-05  
 12 Boone, Brandon               Centennial           x64-09.50  
 13 Dickson, Daniel              Oakland Mill          60-06.50  
 14 Shuaib, Abdulmalik           Hammond                  59-09  
 15 Edwards, Chris               Hammond                  57-10  
 16 Badham, Christian            Oakland Mill             56-07  
 17 Brown, Jason                 Mount Hebron             56-03  
 18 Dasari, Dhanush              Centennial              x54-06  
 19 Cooper, Dorian               Oakland Mill            x53-09  
 20 Crook, Miles                 Oakland Mill            x47-04  
 21 Abraham, Jordan              Oakland Mill            x46-01  
 22 White, Jordan                Reservoir               x45-00  
 
Event 35  Girls Triple Jump
================================================================
  County Rec: # 39-07.50  1996        Donna Mullings, Wilde Lake               
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McCree, Jasmine              Centennial            34-02.25  
  2 Cooper-Marshall, Janaya      Reservoir             32-10.50  
  3 Yancey, Deanna               Wilde Lake            31-07.75  
  4 Pepe, Madi                   Reservoir             30-02.50  
  5 Uzodike, Maya                Centennial            28-09.00  
  6 Dodge, Barbara               Centennial            28-05.75  
  7 James, Jaden                 Reservoir             27-10.75  
  8 Kejriwal, Rashi              Mount Hebron          26-03.25  
  9 Olasimbo, Teni               Mount Hebron          25-11.25  
 10 Talbot, Nina                 Wilde Lake            25-08.75  
 11 Coakley, Aly                 Mount Hebron          25-07.00  
 12 Taylor, Morgan               Centennial           x25-03.25  
 13 Efinda, Destiny              Mount Hebron         x24-09.75  
 14 Chang, Aliya                 Centennial           x24-02.50  
 15 Ugorji, Chidimma             Mount Hebron         x24-01.75  
 
Event 36  Boys Triple Jump
================================================================
  County Rec: # 48-00  1988        Kelly Davis, Centennial                     
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 White, Elijah                Centennial            45-00.50  
  2 Wagner, Chris                Centennial            37-02.50  
  3 Sallitt, Jason               Centennial            37-00.00  
  4 Krutz, Josh                  Reservoir             36-06.50  
  5 Burden II, Cedric            Reservoir             35-09.00  
  6 Matthews, Anthony            Centennial           x35-07.50  
  7 Kent, Nick                   Mount Hebron          35-05.00  
  8 Olumide, Subomi              Mount Hebron          35-00.50  
  9 Gonzalez, Joe                Mount Hebron          32-04.50  
 10 Huynh, Brian                 Centennial           x31-07.00  
 11 Thompson, Isaiah             Mount Hebron         x31-03.50  
 12 Adipudi, Vikram              Reservoir             30-08.50  
 13 Goodman, Daniel              Reservoir            x24-05.50  
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Mount Hebron               170        2) Reservoir                 160   
    3) Centennial                  75        4) Wilde Lake                 71   
    5) Oakland Mills               33        6) Hammond                    22   
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Reservoir                  152        2) Centennial                110   
    3) Wilde Lake                  81        4) Mount Hebron               79   
    5) Oakland Mills               69        6) Hammond                    39