Wilde Lake High School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
55 Meter Dash | |||||
7.46 | Jamila Brown | 1st | Prelims | Girls Results | |
7.47 | Jamila Brown | 1st | Finals | Girls Results | |
7.64 | Londyn Tyler | 2nd | Prelims | Girls Results | |
7.66 | Londyn Tyler | 4th | Finals | Girls Results | |
7.93 | SB | Briyonna Carter | 13th | Prelims | Girls Results |
300 Meter Dash | |||||
41.85 | Jamila Brown | 1st | Finals | Girls Results | |
43.64 | Londyn Tyler | 4th | Finals | Girls Results | |
49.21 | SB | Cheyenne Fraiser-Moses | 27th | Finals | Girls Results |
500 Meter Dash | |||||
1:39.31 | SB | Mila De Souza | 21st | Finals | Girls Results |
1:39.47 | SB | Anne Olson | 22nd | Finals | Girls Results |
800 Meter Run | |||||
2:36.59 | Elise Mcginnis | 8th | Finals | Girls Results | |
3:03.48 | Kate Mchale | 23rd | Finals | Girls Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:35.92 | SB | Elise Mcginnis | 7th | Finals | Girls Results |
6:40.05 | Kate Mchale | 24th | Finals | Girls Results | |
3200 Meter Run | |||||
13:02.91 | Julia Orloff | 14th | Finals | Girls Results | |
15:23.30 | Marina Chang | 22nd | Finals | Girls Results | |
55 Meter Hurdles | |||||
11.25 | Deanna Yancey | 13th | Prelims | Girls Results | |
11.62 | SB | Cheyenne Fraiser-Moses | 17th | Prelims | Girls Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:49.52 | Relay Team | 2nd | Finals | Girls Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:37.05 | Relay Team | 8th | Finals | Girls Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
12:42.07 | Relay Team | 8th | Finals | Girls Results | |
High Jump | |||||
4-8 | Kelly Surkovich | 3rd | Finals | Girls Results | |
4-6 | Deanna Yancey | 5th | Finals | Girls Results | |
Long Jump | |||||
14-6.5 | Briyonna Carter | 6th | Finals | Girls Results | |
14-0 | Kelly Surkovich | 9th | Finals | Girls Results | |
Triple Jump | |||||
31-7 | SB | Kelly Surkovich | 5th | Finals | Girls Results |
26-10 | SB | Jane Tripp | 13th | Finals | Girls Results |
Pole Vault | |||||
6-0 | SB | Jane Tripp | 4th | Finals | Girls Results |
Shot Put | |||||
21-4.5 | Alexis Golden | 19th | Finals | Girls Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
55 Meter Dash | |||||
6.61 | Cameron Lumpkin | 3rd | Finals | Boys Results | |
6.68 | Cameron Lumpkin | 3rd | Prelims | Boys Results | |
6.71 | SB | Samuel Enomanna | 6th | Prelims | Boys Results |
6.77 | Samuel Enomanna | 8th | Finals | Boys Results | |
6.88 | Matthew Lumpkin | 12th | Prelims | Boys Results | |
300 Meter Dash | |||||
37.05 | SB | Samuel Enomanna | 6th | Finals | Boys Results |
37.45 | SB | Cameron Lumpkin | 7th | Finals | Boys Results |
38.23 | SB | Daniel Barnes | 13th | Finals | Boys Results |
500 Meter Dash | |||||
1:09.06 | Jasmen Chung-Campbell | 4th | Finals | Boys Results | |
1:15.03 | SB | Charles Campbell | 14th | Finals | Boys Results |
1:18.80 | Chris Rolon | 24th | Finals | Boys Results | |
800 Meter Run | |||||
2:12.01 | Hunter Kahn | 13th | Finals | Boys Results | |
2:13.49 | Jasmen Chung-Campbell | 14th | Finals | Boys Results | |
2:21.64 | Chris Rolon | 27th | Finals | Boys Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:32.15 | David Eisenhauer | 2nd | Finals | Boys Results | |
4:45.18 | SB | Hunter Kahn | 8th | Finals | Boys Results |
4:58.15 | Eric Smart | 12th | Finals | Boys Results | |
3200 Meter Run | |||||
9:54.68 | David Eisenhauer | 2nd | Finals | Boys Results | |
10:39.51 | Eric Smart | 10th | Finals | Boys Results | |
10:56.38 | Joseph Keating | 14th | Finals | Boys Results | |
55 Meter Hurdles | |||||
7.96 | SB | Samuel Enomanna | 2nd | Prelims | Boys Results |
8.18 | Samuel Enomanna | 2nd | Finals | Boys Results | |
9.51 | SB | Clinton Simms | 9th | Prelims | Boys Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:37.83 | Relay Team | 6th | Finals | Boys Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:39.90 | Relay Team | 4th | Finals | Boys Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:01.26 | Relay Team | 8th | Finals | Boys Results | |
Long Jump | |||||
18-5.5 | Connor Robinson | 8th | Finals | Boys Results | |
17-7.75 | SB | Matthew Lumpkin | 14th | Finals | Boys Results |
16-8 | SB | Wyatt Oler | 23rd | Finals | Boys Results |
Triple Jump | |||||
35-4 | SB | Connor Robinson | 13th | Finals | Boys Results |
32-7 | Wyatt Oler | 19th | Finals | Boys Results | |
29-10 | Marc Frances | 20th | Finals | Boys Results | |
Pole Vault | |||||
9-0 | SB | Gavin Watson | 7th | Finals | Boys Results |