Complete Results

Thomas Stone, Westlake, Great Mills - 3/24/2015                
                                 @ Leonardtown                                 
                            Leonardtown High School                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Finals
  1 Great Mills  'A'                                   10:39.7h  
  2 Westlake  'A'                                      11:01.7h  
  3 Leonardtown  'A'                                   11:09.5h  
  4 Thomas Stone  'A'                                  11:13.2h  
 -- Thomas Stone  'B'                                 X11:23.4h  
 -- Leonardtown  'B'                                  X12:57.9h  
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Thomas Stone  'A'                                   8:47.5h  
  2 Leonardtown  'A'                                    9:07.6h  
  3 Westlake  'A'                                       9:09.2h  
  4 Great Mills  'A'                                    9:42.9h  
 -- Leonardtown  'B'                                   X9:24.0h  
 -- Thomas Stone  'B'                                  X9:35.4h  
 -- Westlake  'B'                                      X9:50.00  
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Caggiano, Sarah           12 Leonardtown              16.8h  
  2 Jackson, Jada             12 Thomas Stone             17.4h  
  3 Buck, Kristen             10 Leonardtown              18.9h  
  4 Weems, Ayanna             12 Leonardtown              19.2h  
  5 Hudson, Marlesia           9 Great Mills              21.0h  
  6 Carty, Jillian            10 Great Mills              23.1h  
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Tawiah, Casimir           11 Great Mills              14.8h   2 
  2 Elliott, Jalen            11 Westlake                 15.4h   1 
  3 Chisholm, Savion          10 Great Mills              16.4h   2 
  4 Blanks, Chris             12 Great Mills              16.5h   1 
  5 Jackson, Jalen            12 Thomas Stone             16.6h   1 
  6 Broadhead, Evan           10 Leonardtown              18.5h   2 
  7 Martin, Shane             12 Leonardtown              18.9h   1 
  8 Kosten, Joey              10 Leonardtown              19.9h   2 
  9 Candelaria, Prince        11 Great Mills              20.2h   2 
 -- Aldridge, Victor           9 Westlake                   SCR     
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Greenfield, Jayla         12 Westlake                 13.0h   1 
  2 Clemence, Lorina          11 Leonardtown             J13.0h   1 
  3 Thomas, Le'Anna            9 Westlake                 13.1h   3 
  4 Pollock, Sienna           12 Great Mills              13.6h   3 
  5 Essex, Leya                9 Leonardtown              13.8h   4 
  6 Perkins, Kailynn          10 Great Mills              13.9h   4 
  7 Tippett, Hannah           10 Leonardtown              14.2h   3 
  8 Miller, Taylor            12 Westlake                 14.3h   1 
  8 Kelly, Katie              10 Leonardtown              14.3h   2 
 10 Tiller, Joelle            12 Thomas Stone             14.4h   2 
 11 Aulton, Lyndzi            12 Thomas Stone             14.6h   1 
 12 Proctor, London           10 Westlake                 14.8h   2 
 12 Forest, Emily              9 Leonardtown              14.8h   3 
 12 Curis, Cierra              9 Great Mills              14.8h   4 
 15 Wallace, Madison          10 Leonardtown              15.0h   4 
 16 Kendall, Adama            10 Thomas Stone             15.1h   1 
 16 Hudson, Marlesia           9 Great Mills              15.1h   2 
 18 Miles, Mikayla             9 Great Mills              15.30   1 
 18 Kelly, Brenna             11 Leonardtown              15.3h   2 
 20 Sampson, Mykaela          11 Great Mills              15.5h   2 
 21 Gaines, Asha               8 Leonardtown              15.7h   3 
 22 Tamminen, Suvi            11 Leonardtown              15.9h   4 
 23 Willis, Otionne           10 Westlake                 16.3h   4 
 24 Broadnax, Octavia         11 Great Mills              19.3h   3 
 -- Bishop, Allison           12 Thomas Stone               SCR     
 -- Basharat, Aysha           10 Thomas Stone               SCR     
 -- Bryant, Samantha          12 Thomas Stone               SCR     
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Alcorn, Thomas            10 Westlake                 11.4h   2 
  1 Moten, Will               10 Westlake                 11.4h   1 
  3 Fluker, Isaiah            12 Thomas Stone             11.6h   1 
  4 Eby, David                12 Leonardtown              11.7h   2 
  5 Brown, Keith              11 Great Mills              11.8h   1 
  5 McGill, Kevin             11 Westlake                 11.8h   4 
  7 Moore, Cameron            11 Great Mills              11.9h   2 
  8 Broadwater, De'john       10 Thomas Stone             12.0h   1 
  9 Brown, Shane              10 Great Mills              12.1h   3 
 10 Wakefield, Herbert        12 Westlake                 12.2h   6 
 10 Butler, Anthony            9 Westlake                 12.2h   2 
 12 Johnson, Anthony          10 Westlake                J12.2h   6 
 13 Malloy, Derrick           10 Westlake                 12.3h   5 
 13 Broom, Andy               12 Leonardtown              12.3h   2 
 13 Farren, Jesse             12 Leonardtown              12.3h   1 
 13 Smith, Marcus              9 Great Mills              12.3h   6 
 17 Martin, Aj                10 Leonardtown              12.4h   3 
 17 Holt, Kellem              11 Great Mills              12.4h   5 
 17 Walker, Kamari             9 Westlake                 12.4h   7 
 17 Yon, Cameron              12 Great Mills              12.4h   2 
 21 Fry, Ryan                 12 Great Mills              12.6h   8 
 21 Blake, Kordell            11 Great Mills              12.6h   4 
 21 Palmer, Chad              10 Westlake                 12.6h   5 
 24 Williams, John            10 Westlake                 12.8h   7 
 24 Klein, Hunter             11 Leonardtown              12.8h   3 
 26 Adeleke, Abdulraheem      11 Westlake                 13.0h   8 
 26 Giles, Vincent             9 Great Mills              13.0h   5 
 28 Shaner, Justin             9 Leonardtown              13.1h   6 
 28 Smith, Marlin              9 Great Mills              13.1h   7 
 28 Williams, Quinten         10 Leonardtown              13.1h   3 
 28 Smith, Jacob              12 Leonardtown              13.1h   4 
 32 Nguyen, Henry             12 Great Mills              13.4h   3 
 33 Simmons, Zachary           9 Great Mills              13.5h   7 
 33 Jackson, Dejon            10 Westlake                 13.5h   8 
 35 Raley, Alex               10 Leonardtown              13.6h   4 
 36 Higgs, Dalton              9 Leonardtown              13.9h   4 
 37 Davis, Brian              11 Leonardtown              14.1h   5 
 38 Andreson, Jeremy          10 Great Mills              14.4h   7 
 38 Breslauer, Jacob           9 Leonardtown              14.4h   6 
 40 Williams, Austin          10 Great Mills              14.7h   7 
 41 Davis, Scott               9 Leonardtown              15.0h   5 
 42 Sutton, Brian              9 Westlake                 16.7h   1 
 -- Arvin, Tucker              9 Great Mills                SCR     
 -- Truby, Alexander          11 Thomas Stone               SCR     
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Imhof, Annie              10 Great Mills            5:37.40  
  2 Boyce, Kassi              11 Leonardtown            6:04.50  
  3 Countiss, Tyra             9 Leonardtown            6:16.40  
  4 Drexel, Raquel             9 Leonardtown            6:16.60  
  5 Carty, Sarah              12 Great Mills            6:22.50  
  6 Haynes, Jour'dan           9 Westlake               6:24.60  
  7 Gore, Danielle             9 Leonardtown            6:26.60  
  8 Stokholm, Laura           10 Leonardtown            6:27.30  
  9 Scarbrough, Kaelynn        9 Leonardtown            6:42.30  
 10 Wheeler, Haley             9 Leonardtown            6:45.70  
 11 Kerwin, Jaclyn            10 Leonardtown            6:49.90  
 12 Pagliarulo, Carolyn       12 Leonardtown            6:50.80  
 13 Griffo, Josephine         10 Leonardtown            6:59.40  
 14 Reagan, Aislinn           11 Thomas Stone           7:02.60  
 15 McDevitt, Caroline        10 Leonardtown            7:17.50  
 16 Williams, Mia              9 Thomas Stone           7:30.30  
 17 Rahill, Katie             10 Westlake               7:39.10  
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Romano, Robert            12 Great Mills            4:39.80  
  2 Madden, Ian               10 Great Mills            4:42.20  
  3 Hall, Jereamy             12 Westlake               4:42.90  
  4 Hall, Joshua              12 Westlake               4:59.90  
  5 Katulich, Sam             10 Leonardtown            5:05.90  
  6 Hall, Jett                 9 Westlake               5:07.40  
  7 Jonasen, Colin            11 Great Mills            5:07.70  
  8 Leira, Fernando           11 Great Mills            5:10.40  
  9 Kennedy, Ryan              9 Great Mills            5:12.20  
 10 Brown, Trevon             11 Westlake               5:13.60  
 11 Polk, Cody                11 Great Mills            5:18.60  
 12 Paige, Truman              9 Leonardtown            5:19.50  
 13 McGraw, Michael           10 Thomas Stone           5:19.80  
 14 Lusk, Alex                12 Great Mills            5:20.70  
 15 Fagnano, Paul              9 Leonardtown            5:23.30  
 16 Gemmel, Matt              11 Great Mills            5:25.00  
 17 Hamilton, Craig           11 Leonardtown            5:26.20  
 18 Bradley, Caelick          11 Leonardtown            5:29.60  
 19 Pierce, Christopher        9 Leonardtown            5:29.80  
 20 Dittmar, Micah            11 Leonardtown            5:33.50  
 21 Revelle, Cameron           9 Westlake               5:35.30  
 22 Pilkerton, Reed           10 Leonardtown            5:36.10  
 23 Arvin, Tucker              9 Great Mills            5:49.90  
 24 Readyhough, Will           9 Leonardtown            5:53.30  
 25 Truby, Alexander          11 Thomas Stone           5:58.80  
 26 Mccoy, Aric               12 Westlake               6:06.20  
 27 Soderberg, Max             9 Leonardtown            6:09.90  
 28 Gregory, Shane             9 Thomas Stone           6:12.00  
 29 Polis, Jacob               9 Thomas Stone           6:22.10  
 30 Hudziak, Dimitri           9 Great Mills            6:23.90  
 31 Rahill, Thomas             9 Westlake               6:29.30  
 32 Greenley, Joseph           9 Westlake               6:49.90  
 -- Candelaria, Prince        11 Great Mills                SCR  
 -- Aldridge, Victor           9 Westlake                   SCR  
 
Event 9  Girls 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Westlake  'A'                                       1:51.5h  
  2 Leonardtown  'A'                                    1:51.9h  
  3 Thomas Stone  'A'                                   2:11.70  
 
Event 10  Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Westlake  'A'                                       1:34.8h  
  2 Leonardtown  'A'                                    1:37.0h  
  3 Thomas Stone  'A'                                   1:38.1h  
  4 Great Mills  'A'                                    1:39.6h  
 -- Leonardtown  'B'                                   X1:47.50  
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Young, Connie             11 Great Mills            1:05.1h   1 
  2 Gutemar-Religard, Hanna   10 Great Mills            1:05.3h   3 
  3 Cummings, Skye            10 Westlake               1:06.5h   2 
  4 Edmonds, Brianna          11 Westlake               1:07.5h   2 
  5 Hairston, Kennedeigh      11 Westlake               1:08.6h   1 
  6 Newsome, Kathryn          12 Westlake               1:09.1h   1 
  7 Smith, Careese            11 Westlake               1:10.3h   3 
  8 Acker, Megan              11 Great Mills            1:11.9h   1 
  9 Stroman, Nicole           10 Westlake               1:12.3h   3 
 10 Curis, Cierra              9 Great Mills            1:13.6h   2 
 11 Kelly, Brenna             11 Leonardtown            1:15.0h   2 
 12 Scarbrough, Kaelynn        9 Leonardtown            1:15.5h   3 
 13 Norby, Robyn              10 Westlake               1:16.8h   3 
 13 Fisher, Aaliyah           10 Thomas Stone           1:16.8h   1 
 15 Talley-Servernick, Rosa   11 Great Mills            1:17.0h   2 
 16 Forest, Emily              9 Leonardtown            1:17.5h   1 
 17 Tamminen, Suvi            11 Leonardtown            1:20.5h   2 
 18 Wallace, Madison          10 Leonardtown            1:20.9h   1 
 -- Bishop, Allison           12 Thomas Stone               SCR     
 
Event 12  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Baker, Matt               11 Leonardtown              54.0h   1 
  2 Hodnett, Corey            11 Westlake                 54.1h   1 
  3 Traver, Nathanael         12 Great Mills              54.9h   2 
  4 Dorsey, Michael           12 Thomas Stone             55.0h   1 
  5 Brent, Randy              11 Thomas Stone             56.4h   1 
  6 Hurley, Tobias            10 Westlake                 56.6h   2 
  7 Morsell, Demetri           9 Thomas Stone             56.9h   2 
  8 Pachner, Chase            12 Leonardtown              57.7h   1 
  9 Simpson, Devonte          10 Westlake                 58.4h   1 
 10 Charles, Devon            10 Great Mills            1:00.7h   1 
 11 Schug, Sam                10 Leonardtown            1:01.5h   3 
 12 Shaner, Justin             9 Leonardtown            1:01.7h   3 
 13 Adeleke, Abdulraheem      11 Westlake               1:02.2h   2 
 14 Porter, James             11 Great Mills            1:03.9h   2 
 15 Barker, Caleb             11 Great Mills            1:04.4h   1 
 16 Davis, Brian              11 Leonardtown            1:04.7h   2 
 17 Davis, Scott               9 Leonardtown            1:08.8h   3 
 -- Baker, Michael             9 Westlake                   SCR     
 -- Arrends, Zachary          10 Great Mills                SCR     
 
Event 13  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Imhof, Annie              10 Great Mills           12:22.00  
  2 Leget, Gabby              12 Leonardtown           12:56.60  
  3 Foianini, Liana           10 Leonardtown           12:57.90  
  4 Miluski, Kristi           12 Leonardtown           13:15.40  
  5 Lawson, Courteney          9 Leonardtown           13:35.30  
  6 Laird, Bethany             9 Leonardtown           14:04.00  
  7 Carty, Sarah              12 Great Mills           14:12.40  
 
Event 14  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hall, Jereamy             12 Westlake              10:24.30  
  2 Hall, Jay                  9 Westlake              10:28.50  
  3 Hall, Joshua              12 Westlake              10:29.10  
  4 Burch, Billy              11 Thomas Stone          10:31.80  
  5 McDowell, Parker           9 Leonardtown           10:54.70  
  6 Hall, Jett                 9 Westlake              10:55.00  
  7 Bussell, Michael          12 Leonardtown           10:56.30  
  8 Whitley, Matthew          12 Leonardtown           11:03.90  
  9 Essex, Evan               11 Leonardtown           11:12.70  
 10 Owen, Mitchell            11 Leonardtown           11:20.70  
 11 Delcambre, Alec           11 Thomas Stone          11:24.90  
 12 Arrends, Zachary          10 Great Mills           11:25.40  
 13 Leira, Fernando           11 Great Mills           11:38.20  
 14 Feddersen, Sam            11 Great Mills           11:57.00  
 15 Walker, Nicholas          10 Leonardtown           12:05.50  
 16 Lusk, Alex                12 Great Mills           12:10.50  
 17 Arvin, Tucker              9 Great Mills           12:34.20  
 18 Tsherch, Jacob            10 Leonardtown           13:26.90  
 -- Lewis, Chase               9 Leonardtown                SCR  
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Williams, Sonyel          12 Thomas Stone             50.2h   2 
  2 Jackson, Jada             12 Thomas Stone             50.4h   1 
  3 Gutemar-Religard, Hanna   10 Great Mills              52.1h   2 
  4 Caggiano, Sarah           12 Leonardtown              54.3h   1 
  5 Weems, Ayanna             12 Leonardtown              57.0h   1 
  6 Buck, Kristen             10 Leonardtown              59.2h   2 
  7 Carty, Jillian            10 Great Mills              59.8h   2 
  8 Hudson, Marlesia           9 Great Mills            1:00.7h   1 
 -- Basharat, Aysha           10 Thomas Stone               SCR     
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Elliott, Jalen            11 Westlake                 42.0h   1 
  2 Jackson, Jalen            12 Thomas Stone             42.3h   1 
  3 Blanks, Chris             12 Great Mills              43.1h   1 
  4 Martin, Shane             12 Leonardtown              45.9h   1 
  5 Broadhead, Evan           10 Leonardtown              46.6h   1 
  6 Kosten, Joey              10 Leonardtown              48.1h   2 
  7 Candelaria, Prince        11 Great Mills              49.9h   2 
  8 Andreson, Jeremy          10 Great Mills              53.3h   1 
 -- Aldridge, Victor           9 Westlake                   SCR     
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Thomas, Le'Anna            9 Westlake                 26.8h   3 
  2 Ligons, Kailene           11 Westlake                 26.9h   1 
  3 Nelson, Rya               10 Thomas Stone             27.4h   1 
  4 Greenfield, Jayla         12 Westlake                 27.6h   2 
  5 Flowers, Bria             12 Leonardtown              27.9h   1 
  6 Essex, Leya                9 Leonardtown              28.6h   1 
  7 Pollock, Sienna           12 Great Mills              28.9h   2 
  8 Edmonds, Brianna          11 Westlake                 29.1h   3 
  9 Smith, Careese            11 Westlake                 29.4h   4 
 10 Perkins, Kailynn          10 Great Mills              29.7h   2 
 11 Stroman, Nicole           10 Westlake                 29.8h   4 
 12 Miller, Taylor            12 Westlake                 30.1h   5 
 13 Proctor, London           10 Westlake                 30.2h   5 
 13 Kelly, Katie              10 Leonardtown              30.2h   2 
 15 Forest, Emily              9 Leonardtown              30.8h   3 
 16 Tippett, Hannah           10 Leonardtown              31.3h   3 
 17 Davis, Jordan              9 Westlake                 31.5h   5 
 18 Wells, Kayla               9 Great Mills              31.6h   1 
 19 Kelly, Brenna             11 Leonardtown              32.2h   2 
 19 Wallace, Madison          10 Leonardtown              32.2h   4 
 19 Curis, Cierra              9 Great Mills              32.2h   1 
 22 Jones, Destiny             9 Thomas Stone             32.9h   3 
 23 Shaw, India               10 Thomas Stone             33.2h   4 
 24 Fortune, Tisha            11 Thomas Stone             33.5h   2 
 25 Tamminen, Suvi            11 Leonardtown              34.3h   4 
 26 Norby, Robyn              10 Westlake                 34.5h   5 
 27 Willis, Otionne           10 Westlake                 37.3h   5 
 28 Fly, Taylor               10 Thomas Stone             37.4h   3 
 -- Bryant, Samantha          12 Thomas Stone               SCR     
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Moten, Will               10 Westlake                 22.6h   1 
  2 Alcorn, Thomas            10 Westlake                 22.8h   2 
  3 Tawiah, Casimir           11 Great Mills              23.6h   1 
  3 McGill, Kevin             11 Westlake                 23.6h   2 
  5 Hodnett, Corey            11 Westlake                 23.7h   2 
  6 Brown, Keith              11 Great Mills              23.8h   1 
  7 Baker, Matt               11 Leonardtown              24.1h   1 
  8 Brown, Shane              10 Great Mills              24.4h   1 
  9 Eby, David                12 Leonardtown             J24.4h   1 
 10 Baker, Michael             9 Westlake                 24.8h   3 
 11 Moore, Cameron            11 Great Mills              24.9h   3 
 11 Farren, Jesse             12 Leonardtown              24.9h   2 
 11 Johnson, Anthony          10 Westlake                 24.9h   3 
 14 Walker, Kamari             9 Westlake                 25.5h   4 
 14 Broom, Andy               12 Leonardtown              25.5h   3 
 16 Malloy, Derrick           10 Westlake                 25.8h   4 
 17 Trujillo, Chris           11 Leonardtown              26.0h   3 
 18 Smith, Marcus              9 Great Mills              26.1h   5 
 19 Butler, Anthony            9 Westlake                 26.5h   6 
 19 Klein, Hunter             11 Leonardtown              26.5h   2 
 19 Adeleke, Abdulraheem      11 Westlake                 26.5h   5 
 22 Bradley, Nolin             9 Great Mills              26.6h   2 
 22 Lewis, Chase               9 Leonardtown              26.6h   4 
 22 Palmer, Chad              10 Westlake                 26.6h   5 
 25 Simmons, Zachary           9 Great Mills              26.8h   3 
 26 Shaner, Justin             9 Leonardtown              26.9h   6 
 27 Williams, John            10 Westlake                 27.0h   6 
 27 Schug, Sam                10 Leonardtown              27.0h   5 
 29 Giles, Vincent             9 Great Mills              27.4h   5 
 30 Jackson, Dejon            10 Westlake                 27.5h   6 
 31 Samuels, Stephen          11 Great Mills              27.6h   4 
 32 Elliott, Jalen            11 Westlake                 27.8h   4 
 33 Higgs, Dalton              9 Leonardtown              28.0h   6 
 34 Raley, Alex               10 Leonardtown              28.3h   5 
 35 Davis, Brian              11 Leonardtown              28.9h   6 
 36 Breslauer, Jacob           9 Leonardtown              29.8h   7 
 37 Sutton, Brian              9 Westlake                 30.5h   7 
 38 Davis, Scott               9 Leonardtown              31.2h   7 
 -- Aus, Ethan                10 Leonardtown                SCR     
 -- Fagnano, Paul              9 Leonardtown                SCR     
 -- Smith, Marlin              9 Great Mills                SCR     
 
Event 19  Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Clemence, Lorina          11 Leonardtown            2:27.10  
  2 Cummings, Skye            10 Westlake               2:42.60  
  3 Boyce, Kassi              11 Leonardtown            2:47.20  
  4 Romano, Rachel            12 Great Mills            2:47.50  
  5 Newsome, Kathryn          12 Westlake               2:51.20  
  6 Hairston, Kennedeigh      11 Westlake               2:52.40  
  7 Drexel, Raquel             9 Leonardtown            2:52.60  
  8 Smith, Peyton             12 Great Mills            2:56.10  
  9 Gore, Danielle             9 Leonardtown            2:56.60  
 10 Scarbrough, Kaelynn        9 Leonardtown            2:58.40  
 11 Stokholm, Laura           10 Leonardtown            3:00.90  
 12 Lawson, Courteney          9 Leonardtown            3:02.10  
 13 Wheeler, Haley             9 Leonardtown            3:02.30  
 14 Acker, Megan              11 Great Mills            3:04.50  
 15 Kerwin, Jaclyn            10 Leonardtown            3:05.50  
 16 Haynes, Jour'dan           9 Westlake               3:08.60  
 17 Griffo, Josephine         10 Leonardtown            3:09.70  
 18 Pagliarulo, Carolyn       12 Leonardtown            3:11.90  
 19 McDevitt, Caroline        10 Leonardtown            3:15.20  
 20 Hinnant, Mikayla          12 Westlake               3:28.10  
 21 White, Aleah              11 Westlake               3:30.30  
 22 Basharat, Aysha           10 Thomas Stone           3:31.60  
 23 Rahill, Katie             10 Westlake               3:42.70  
 -- Binkley, Arianna          11 Great Mills                SCR  
 
Event 20  Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hall, Jereamy             12 Westlake               2:11.50  
  2 Romano, Robert            12 Great Mills            2:12.60  
  3 Madden, Ian               10 Great Mills            2:15.40  
  4 Brown, Trevon             11 Westlake               2:19.60  
  5 Simpson, Devonte          10 Westlake               2:20.60  
  6 Marsh, Dominique          11 Westlake               2:20.80  
  7 Jonasen, Colin            11 Great Mills            2:21.00  
  8 Hall, Joshua              12 Westlake               2:22.60  
  9 Walker, Nicholas          10 Leonardtown            2:22.80  
 10 Kennedy, Ryan              9 Great Mills            2:23.00  
 11 Feddersen, Sam            11 Great Mills            2:26.80  
 12 Leira, Fernando           11 Great Mills            2:27.20  
 13 Pierce, Christopher        9 Leonardtown            2:29.00  
 13 Charles, Devon            10 Great Mills            2:29.00  
 15 Rahill, Thomas             9 Westlake               2:30.20  
 16 McDowell, Parker           9 Leonardtown            2:30.50  
 17 Fagnano, Paul              9 Leonardtown            2:33.30  
 18 Rutledge, Ean             11 Westlake               2:33.40  
 19 Bradley, Caelick          11 Leonardtown            2:34.20  
 20 Mathis, Anthony           10 Thomas Stone           2:36.00  
 21 Pilkerton, Reed           10 Leonardtown            2:36.40  
 22 Hamilton, Craig           11 Leonardtown            2:37.00  
 23 Green, Aaron              11 Westlake               2:41.30  
 24 Readyhough, Will           9 Leonardtown            2:41.70  
 25 Arvin, Tucker              9 Great Mills            2:42.20  
 26 Revelle, Cameron           9 Westlake               2:42.50  
 27 Mccoy, Aric               12 Westlake               2:43.20  
 28 Tsherch, Jacob            10 Leonardtown            2:46.90  
 29 Gregory, Shane             9 Thomas Stone           2:51.80  
 30 Greenley, Joseph           9 Westlake               2:54.50  
 31 Polis, Jacob               9 Thomas Stone           2:56.60  
 32 Saveedra, Jason            9 Thomas Stone           2:57.20  
 33 Hudziak, Dimitri           9 Great Mills            3:00.00  
 34 Gant, Joshua              10 Great Mills            3:04.70  
 -- Adeleke, Abdulraheem      11 Westlake                   SCR  
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Westlake  'A'                                         53.9h  
  2 Great Mills  'A'                                      56.5h  
  3 Leonardtown  'A'                                      59.8h  
  4 Thomas Stone  'A'                                   1:02.2h  
 -- Westlake  'B'                                      X1:03.4h  
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Westlake  'A'                                         44.4h  
  2 Thomas Stone  'A'                                     46.9h  
  3 Great Mills  'A'                                      47.8h  
  4 Leonardtown  'A'                                      49.5h  
 -- Westlake  'B'                                        X48.3h  
 -- Great Mills  'B'                                     X51.3h  
 -- Leonardtown  'B'                                     X55.8h  
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Thomas Stone  'A'                                   4:20.4h  
  2 Westlake  'A'                                       4:41.3h  
  3 Leonardtown  'A'                                    4:57.4h  
 -- Thomas Stone  'B'                                  X5:08.90  
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Thomas Stone  'A'                                   3:37.6h  
  2 Westlake  'A'                                       3:49.1h  
  3 Leonardtown  'A'                                    3:51.5h  
  4 Great Mills  'A'                                    4:00.5h  
 -- Thomas Stone  'B'                                  X3:54.8h  
 
Event 25  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Caggiano, Sarah           12 Leonardtown            5-02.00  
  2 Young, Connie             11 Great Mills            4-08.00  
  2 Perkins, Kailynn          10 Great Mills            4-08.00  
  4 Sewell, Angel-Leigh       11 Leonardtown           J4-08.00  
  5 Romano, Rachel            12 Great Mills            4-04.00  
  6 Kelly, Brenna             11 Leonardtown            4-02.00  
  6 Davis, Jordan              9 Westlake               4-02.00  
  8 Wells, Kayla               9 Great Mills            4-00.00  
 -- Bishop, Allison           12 Thomas Stone               DNS  
 -- Peterson, Mone't          10 Thomas Stone               DNS  
 -- Gaines, Asha               8 Leonardtown                DNS  
 
Event 26  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Tawiah, Casimir           11 Great Mills            5-08.00  
  2 Broadhead, Evan           10 Leonardtown            5-06.00  
  3 Gray, Juwan               12 Thomas Stone           5-04.00  
  4 Gray, Taejon              10 Thomas Stone           5-02.00  
  5 Dittmar, Micah            11 Leonardtown            5-00.00  
  5 Morsell, Demetri           9 Thomas Stone           5-00.00  
  5 Chisholm, Savion          10 Great Mills            5-00.00  
  8 Brown, Shane              10 Great Mills           J5-00.00  
 -- Simmons, Zachary           9 Great Mills                DNS  
 -- Charles, Devon            10 Great Mills                DNS  
 -- Lamberth, Darrell         12 Thomas Stone               DNS  
 -- Nelson, Anthony           12 Leonardtown                DNS  
 -- Traver, Adlai             10 Great Mills                DNS  
 -- Walker, Nicholas          10 Leonardtown                DNS  
 
Event 27  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Clemence, Lorina          11 Leonardtown           14-08.00  
  2 Smith, Peyton             12 Great Mills           13-04.50  
  3 Boudias, Kiera            10 Thomas Stone          12-09.00  
  4 Miles, Mikayla             9 Great Mills           11-01.50  
  5 Gaines, Asha               8 Leonardtown            9-11.00  
  6 Ridgell, Dasani            9 Great Mills            5-07.00  
 -- Howard, Amaya             10 Westlake                   DNS  
 -- Jacob, Naaja               9 Westlake                   DNS  
 -- Bishop, Allison           12 Thomas Stone               DNS  
 -- Davis, Jordan              9 Westlake                   DNS  
 
Event 28  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brown, Keith              11 Great Mills           19-08.75  
  2 Chisholm, Savion          10 Great Mills           18-05.25  
  3 Baker, Michael             9 Westlake              17-06.50  
  4 Eby, David                12 Leonardtown           17-00.00  
  5 Hurley, Tobias            10 Westlake              16-06.75  
  6 Pachner, Chase            12 Leonardtown           16-05.75  
  7 Broom, Andy               12 Leonardtown           16-02.00  
  8 Trujillo, Chris           11 Leonardtown           16-00.50  
  9 Holt, Kellem              11 Great Mills           15-09.00  
 10 Braganca, Chris           10 Leonardtown           15-06.75  
 11 Lewis, Chase               9 Leonardtown           15-06.25  
 12 Moore, Cameron            11 Great Mills           15-02.00  
 13 Shaner, Justin             9 Leonardtown           14-06.75  
 14 Giles, Vincent             9 Great Mills           14-04.00  
 15 Williams, Quinten         10 Leonardtown           13-10.25  
 16 Raley, Alex               10 Leonardtown           13-00.00  
 17 Morsell, Demetri           9 Thomas Stone          12-01.50  
 -- Elliott, Davonte          12 Westlake                   DNS  
 -- Hill, Nelson              12 Westlake                   DNS  
 -- Bradley, Nolin             9 Great Mills                DNS  
 -- Palmer, Chad              10 Westlake                   DNS  
 -- Robinson, Malik           12 Westlake                   DNS  
 -- Blake, Kordell            11 Great Mills                DNS  
 -- Samuels, Stephen          11 Great Mills                DNS  
 -- Breslauer, Jacob           9 Leonardtown                DNS  
 -- Martin, Aj                10 Leonardtown                DNS  
 -- Gray, Taejon              10 Thomas Stone               DNS  
 -- Lamberth, Darrell         12 Thomas Stone               DNS  
 -- Burris, Bryant            12 Thomas Stone               DNS  
 
Event 29  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gutemar-Religard, Hanna   10 Great Mills           32-02.50  
  2 Sewell, Angel-Leigh       11 Leonardtown           30-07.50  
  3 Boudias, Kiera            10 Thomas Stone          26-08.00  
 -- Jones, Destiny             9 Thomas Stone               DNS  
 -- Carty, Jillian            10 Great Mills                DNS  
 -- Miles, Mikayla             9 Great Mills                DNS  
 
Event 30  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Robinson, Malik           12 Westlake              38-10.00  
  2 Gray, Juwan               12 Thomas Stone          36-05.00  
  3 Hurley, Tobias            10 Westlake              35-04.00  
  4 Braganca, Chris           10 Leonardtown           34-03.00  
  5 Holt, Kellem              11 Great Mills           34-02.00  
  6 Pachner, Chase            12 Leonardtown           34-01.00  
  7 Hill, Nelson              12 Westlake              32-02.00  
  8 Raley, Alex               10 Leonardtown           29-06.00  
  9 Smith, Marlin              9 Great Mills           26-04.00  
 -- Fry, Ryan                 12 Great Mills                DNS  
 
Event 31  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sewell, Angel-Leigh       11 Leonardtown              75-02  
  2 Bishop, Allison           12 Thomas Stone             72-06  
  3 Warren, Felicia           12 Great Mills              67-11  
  4 Skinner, Erykah           11 Leonardtown              64-08  
  5 Sebacher, Sarah            9 Great Mills              63-03  
  6 Wood, Haley               11 Leonardtown              62-10  
  7 Miller, Taylor            12 Westlake                 53-06  
  8 Williams, Sonyel          12 Thomas Stone             52-04  
  9 Broadnax, Octavia         11 Great Mills              52-02  
 10 Hall-Miles, Alexis        12 Great Mills              51-11  
 11 Ridgell, Dasani            9 Great Mills              47-11  
 12 Tiller, Joelle            12 Thomas Stone             46-06  
 13 Binkley, Arianna          11 Great Mills              45-10  
 14 Hinnant, Mikayla          12 Westlake                 43-07  
 15 Reichenbach, Angelica      9 Great Mills              42-05  
 16 Lynn, Jameia              11 Great Mills              42-00  
 17 Greenwood, Jesmyn         12 Westlake                 39-05  
 18 Ortiz, Lakia               9 Great Mills              38-04  
 19 Fisher, Aaliyah           10 Thomas Stone             38-00  
 20 Sampson, Mykaela          11 Great Mills              30-09  
 -- Jamison, Jade             12 Westlake                   DNS  
 -- Rose, Shantel             10 Thomas Stone               DNS  
 
Event 32  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Yon, Cameron              12 Great Mills          140-02.50  
  2 Nottage, Kyle             10 Westlake             103-04.50  
  3 Murphy, Terrell           11 Thomas Stone             97-11  
  4 Campbell, Myles           11 Westlake                 96-04  
  5 Carpenter, Ethan           9 Leonardtown           87-07.50  
  6 Aus, Ethan                10 Leonardtown           86-05.50  
  7 Wills, Daryl              12 Thomas Stone             83-04  
  8 Butler, Landon            11 Leonardtown              81-03  
  9 Jackson-Jordan, Darius    10 Great Mills              76-10  
 10 Greer, Diondre            10 Westlake                 73-09  
 11 Grzywacz, Zack            12 Great Mills              71-07  
 12 Nguyen, Henry             12 Great Mills              63-00  
 13 Staton, Kenneth           12 Thomas Stone             58-01  
 14 Colao, Dominick           12 Leonardtown           51-11.50  
 15 Williams, Austin          10 Great Mills           48-05.50  
 16 Walden, Quinton           12 Thomas Stone          46-05.50  
 17 Middleton, Leon            9 Thomas Stone             46-02  
 -- Marshall, Hassan          11 Thomas Stone               DNS  
 -- Fisher, David             10 Thomas Stone               DNS  
 -- Young, Ernest             12 Thomas Stone               DNS  
 
Event 33  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sewell, Angel-Leigh       11 Leonardtown           27-07.50  
  2 Bishop, Allison           12 Thomas Stone          24-07.50  
  3 Miller, Taylor            12 Westlake              24-06.00  
  4 Skinner, Erykah           11 Leonardtown           24-03.75  
  5 Williams, Sonyel          12 Thomas Stone          23-04.50  
  6 Wood, Haley               11 Leonardtown           22-09.75  
  7 Hall-Miles, Alexis        12 Great Mills           21-03.75  
  8 Tiller, Joelle            12 Thomas Stone          21-03.00  
  9 Hinnant, Mikayla          12 Westlake              21-00.25  
 10 Ortiz, Lakia               9 Great Mills           21-00.00  
 11 Warren, Felicia           12 Great Mills           20-08.00  
 12 Sebacher, Sarah            9 Great Mills           20-05.25  
 13 Broadnax, Octavia         11 Great Mills           20-00.25  
 14 Ridgell, Dasani            9 Great Mills           19-05.75  
 15 Greenwood, Jesmyn         12 Westlake              18-06.50  
 16 Sampson, Mykaela          11 Great Mills           16-09.25  
 17 Binkley, Arianna          11 Great Mills           15-11.00  
 18 Reichenbach, Angelica      9 Great Mills           15-08.50  
 19 Lynn, Jameia              11 Great Mills           15-01.00  
 20 Fisher, Aaliyah           10 Thomas Stone          14-08.75  
 -- Jamison, Jade             12 Westlake                   DNS  
 -- Rose, Shantel             10 Thomas Stone               DNS  
 
Event 34  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Yon, Cameron              12 Great Mills           43-11.00  
  2 Aus, Ethan                10 Leonardtown           40-01.25  
  3 Marshall, Hassan          11 Thomas Stone          38-09.50  
  4 Nottage, Kyle             10 Westlake              36-04.00  
  5 Campbell, Myles           11 Westlake              36-00.50  
  6 Wills, Daryl              12 Thomas Stone          34-10.75  
  7 Jackson-Jordan, Darius    10 Great Mills           32-11.75  
  8 Murphy, Terrell           11 Thomas Stone          32-06.00  
  9 Greer, Diondre            10 Westlake              32-02.25  
 10 Colao, Dominick           12 Leonardtown           31-09.50  
 11 Walden, Quinton           12 Thomas Stone          30-05.50  
 11 Grzywacz, Zack            12 Great Mills           30-05.50  
 13 Carpenter, Ethan           9 Leonardtown           30-00.50  
 14 Butler, Landon            11 Leonardtown           29-01.00  
 15 Nguyen, Henry             12 Great Mills           26-07.25  
 16 Staton, Kenneth           12 Thomas Stone          26-03.50  
 17 Williams, Austin          10 Great Mills           22-07.50  
 18 Middleton, Leon            9 Thomas Stone          19-10.50  
 -- Young, Ernest             12 Thomas Stone               DNS  
 -- Fisher, David             10 Thomas Stone               DNS  

Dual Meet Scores - Through Event 34                      
 
                                     Women                                     
                   Leonardtown   81.00     55.00 Great Mills                   
                   Great Mills   86.00     49.00 Thomas Stone                  
                   Great Mills   84.00     47.00 Westlake                      
                   Leonardtown  102.00     34.00 Thomas Stone                  
                   Leonardtown   81.50     50.50 Westlake                      
                      Westlake   66.00     45.00 Thomas Stone                  
 
                                      Men                                      
                   Great Mills   78.50     58.50 Leonardtown                   
                   Great Mills   78.00     59.00 Thomas Stone                  
                      Westlake   83.00     54.00 Great Mills                   
                   Leonardtown   78.00     59.00 Thomas Stone                  
                      Westlake   98.00     38.00 Leonardtown                   
                      Westlake   93.00     42.00 Thomas Stone