Broadneck Senior High School Results

Girls Athlete Place Results
Three Mile Run
20:58.00 Anna Janke 2nd Group 1 Girls
22:43.70 Madison Palmer 4th Group 1 Girls
22:48.90 Mollie Fenn 5th Group 1 Girls
22:54.20 Madeleine Hurley 6th Group 1 Girls
22:54.50 Brooke Quillen 7th Group 1 Girls
23:09.90 Abagail Cassidy 8th Group 1 Girls
23:11.60 Allison Ballard 9th Group 1 Girls
23:17.60 Grace Denius 11th Group 1 Girls
23:38.80 SB Sophie Jacobs 13th Group 1 Girls
24:16.70 Maya Reagle 19th Group 1 Girls
24:23.30 Jasmine Jones 20th Group 1 Girls
24:23.60 Gabriela Wikar 21st Group 1 Girls
24:24.00 Maya Sage 22nd Group 1 Girls
24:26.00 Lydia Willhite 23rd Group 1 Girls
24:30.10 Lilah Sage 24th Group 1 Girls
24:30.50 Julia Sokolowski 25th Group 1 Girls
25:38.80 SB Isabella Ferreira 37th Group 1 Girls
25:43.70 Cecilia Oliver 39th Group 1 Girls
26:24.50 Emma Crawford 42nd Group 1 Girls
26:32.90 Karis David 43rd Group 1 Girls
26:37.90 SB Faith Shute 45th Group 1 Girls
26:48.00 SB Tate Cassidy 49th Group 1 Girls
27:05.40 Mackenzie Thompson 52nd Group 1 Girls
27:06.60 Chloe Rand 53rd Group 1 Girls
27:17.00 Lily Soulier 54th Group 1 Girls
27:43.70 SB Nora Flauntleroy 57th Group 1 Girls
27:58.70 Margaret Neuman 60th Group 1 Girls
28:06.10 Carina Ruyter 61st Group 1 Girls
28:44.30 Siena Rhee 66th Group 1 Girls
28:53.00 Janine Avante 68th Group 1 Girls
29:05.20 Gabrielle Levin 69th Group 1 Girls
29:17.60 Savannah Davidson 71st Group 1 Girls
31:18.10 SB Jaclyn Kopernick 78th Group 1 Girls
Boys Athlete Place Results
Three Mile Run
18:44.00 Jordan Miller 4th Group 1 Boys
18:48.20 Henry Taylor 5th Group 1 Boys
19:13.60 Colin Booberg 10th Group 1 Boys
19:46.60 Ethan Brown 20th Group 1 Boys
19:52.50 Christopher Eckels 21st Group 1 Boys
19:53.90 Aidan Rand 22nd Group 1 Boys
20:32.90 Austin Greenlee 29th Group 1 Boys
20:38.70 Scott Frazee 32nd Group 1 Boys
20:51.50 Zephyr Crestwell 37th Group 1 Boys
20:51.80 Noah Heim 38th Group 1 Boys
20:51.90 Patrick Redmond 39th Group 1 Boys
21:03.50 SB Luke Schwenk 47th Group 1 Boys
21:06.80 Sam Kelley 49th Group 1 Boys
21:18.00 Mason Joseph 54th Group 1 Boys
21:21.60 Casey Domanski 55th Group 1 Boys
21:31.90 Brian Foley 58th Group 1 Boys
21:45.60 Hayden Gourley 60th Group 1 Boys
21:48.10 Jacob Spitzer 61st Group 1 Boys
21:50.50 Ethan Telep 65th Group 1 Boys
21:58.50 Cade McDonald 67th Group 1 Boys
21:58.80 Zachary Frame 68th Group 1 Boys
22:23.80 Craig Harrison 74th Group 1 Boys
22:36.30 Jesse Gottzandt 75th Group 1 Boys
22:38.40 Parker Horn 76th Group 1 Boys
22:38.80 Connor McKnight 77th Group 1 Boys
22:49.30 SB Aidan Stewart 80th Group 1 Boys
23:32.10 Griffin Hinkle 86th Group 1 Boys
23:37.30 Jack Alperstein 87th Group 1 Boys
23:54.90 Austin O'Neal 90th Group 1 Boys
23:55.10 Max Ruby 91st Group 1 Boys
24:08.60 SB Connor Schwikert 94th Group 1 Boys
24:41.60 Quintin Yaw 100th Group 1 Boys
24:49.90 Julien Palmer 102nd Group 1 Boys
24:50.80 Troy Sarchiapone 103rd Group 1 Boys
24:52.30 Aiden Dement 104th Group 1 Boys
25:08.90 Alexander Wu 107th Group 1 Boys
25:33.50 Charlie Longmire 112th Group 1 Boys
26:21.50 Connor Glennon 119th Group 1 Boys
27:08.80 Brendan Smith 122nd Group 1 Boys
27:21.40 Jason Parris 124th Group 1 Boys