Boys

Boys 100 Meter Dash 3A
	============================================================================
	    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
	============================================================================
	Preliminaries
	  1 Parrott, Raymond          SR Wilde Lake             10.80      11.46Q  4
	  2 Thomas, Antonio           SO Long Reach             11.00      11.53Q  2
	  3 Barker, Anthony           11 Gwynn Park                        11.73Q  3
	  4 Wright, Brandon           SO Long Reach             11.02      11.96Q  1
	  5 Brewer, Michael           12 Surrattsville          11.30      11.58Q  4
	  6 Adamolekun, Demola        FR Wilde Lake             11.30      11.82Q  3
	  7 Threatt, Cordaro          11 Bladensburg            11.10      11.97Q  1
	  8 Brown, Zack                  Wilde Lake             11.20      12.12Q  2
	  9 Dowtin, Justin            12 Frederick Dougla       11.00      11.86   3
	 10 Rice, Jeff                JR Mount Hebron           11.40      12.05   1
	 11 Joly, Mike                10 Bladensburg            11.30      12.22   2
	 12 Tinsley, Derrick           9 Surrattsville          12.20      12.27   3
	 12 Davis, Tyrone             10 Frederick Dougla       11.60      12.27   2
	 14 Nunley, Edgar             12 Crossland              11.70      12.28   2
	 15 Fischer, Michael          JR Mount Hebron           11.30      12.30   4
	 16 Yu, John                     Centennial             12.30      12.44   2
	 17 Montgomery, Johnny        JR Long Reach             11.30      12.48   3
	....Boys 100 Meter Dash 3A
	 18 Liu, Martin                  Centennial             12.20      12.59   4
	 19 Kimmel, Eric              SO River Hill             12.50      12.71   4
	 20 Lee, Isaac                   Centennial             12.00      12.86   1
	 21 Francis, Tyrone           10 Gwynn Park                        12.92   4
	 22 Manyara, Stephen          SO River Hill             12.50      13.02   1
	 23 Green, William            10 Frederick Dougla       11.60      13.36   4
	 24 Bechara, Elias            SO River Hill             13.00      13.73   2
	Boys 100 Meter Dash 3A
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Parrott, Raymond          SR Wilde Lake             11.46      11.12   10
  2 Brewer, Michael           12 Surrattsville          11.58      11.33    8
  3 Thomas, Antonio           SO Long Reach             11.53      11.47    6
  4 Threatt, Cordaro          11 Bladensburg            11.97      11.55    4
  5 Wright, Brandon           SO Long Reach             11.96      11.71    2
  6 Barker, Anthony           11 Gwynn Park             11.73      11.89    1
  7 Adamolekun, Demola        FR Wilde Lake             11.82      11.98
  8 Brown, Zack                  Wilde Lake             12.12      12.16
	Boys 200 Meter Dash 3A
	============================================================================
	    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
	============================================================================
	Preliminaries
	  1 Brewer, Michael           12 Surrattsville          23.10      23.08Q  4
	  2 Thomas, Antonio           SO Long Reach             22.90      23.21Q  1
	  3 Brown, Quinton            12 Frederick Dougla       22.60      23.59Q  2
	  4 Bacote, MACED             12 Frederick Dougla       22.60      23.89Q  3
	  5 Parrott, Raymond          SR Wilde Lake             22.10      23.52Q  4
	  6 Harris, Justin               Centennial             23.30      23.61Q  2
	  7 Carr, Gamal               11 Bladensburg            22.70      23.72Q  1
	  8 Walker, Calder            SO Long Reach             23.20      24.17Q  3
	  9 Threatt, Cordaro          11 Bladensburg            22.80      23.94   2
	 10 Wright, Brandon           SO Long Reach             23.01      23.99   4
	 11 Laws, Gregory             12 Frederick Dougla       23.00      24.22   1
	 12 Spencer, Everett          11 Gwynn Park                        24.49   3
	 13 Fiste, Ryan               JR River Hill             23.80      24.77   1
	 14 Nunley, Edgar             12 Crossland              25.00      24.82   2
	 15 Joly, Mike                10 Bladensburg            23.50      24.91   3
	 16 Fiste, TJ                 JR River Hill             24.40      25.05   4
	 17 Tillotson, Mitchell       JR Mount Hebron           24.70      25.08   4
	 18 Liu, Martin                  Centennial             25.40      25.36   4
	 19 Yu, John                     Centennial             25.60      25.54   1
	 20 Jones, Ernest             12 Surrattsville          24.20      25.57   3
	 21 Pugh, Cameron             10 Gwynn Park                        25.68   2
	 22 Holmes, Darnell           10 Gwynn Park                        25.82   4
	 23 Williams, Richard         FR Mount Hebron           25.00      25.88   1
	 24 Bridner, Chris            SO Mount Hebron           25.20      27.37   2
	 25 Coleman, Irwin             9 Wilde Lake             25.10      28.21   3
	Boys 200 Meter Dash 3A
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Parrott, Raymond          SR Wilde Lake             23.52      22.79   10
  2 Bacote, MACED             12 Frederick Dougla       23.89      22.92    8
  3 Carr, Gamal               11 Bladensburg            23.72      23.01    6
  4 Thomas, Antonio           SO Long Reach             23.21      23.08    4
  5 Brewer, Michael           12 Surrattsville          23.08      23.14    2
  6 Harris, Justin               Centennial             23.61      23.29    1
  7 Walker, Calder            SO Long Reach             24.17      23.67
  8 Brown, Quinton            12 Frederick Dougla       23.59      25.15
	Boys 400 Meter Dash 3A
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McKENZIE, Justin          12 Frederick Dougla       49.00      50.20   4  10
  2 Lessa, Evan               12 Frederick Dougla       49.00      51.10   4   8
  3 Thompson, Gregory         12 Frederick Dougla       50.00      51.70   4   6
  4 Allen, Jason              SO Mount Hebron           52.10      52.00   4   4
  5 Goodman, Tom              SR Mount Hebron           52.10      52.60   4   2
  6 Spencer, Everett          11 Gwynn Park             56.40      53.50   2   0.50
  6 Carr, Gamal               11 Bladensburg            50.50      53.50   4   0.50
  8 Shorter, Jason            11 Bladensburg            54.00      54.10   3
  9 Fick, Mike                   Centennial             55.60      54.30   3
 10 Phipps, Jonathon          SR Long Reach             53.60      54.68   3
 11 Pugh, Cameron             10 Gwynn Park             56.10      54.69   2
 12 Draper, Reid              JR River Hill             54.00      55.32   3
 13 Lally, Brett              SR Mount Hebron           54.90      56.10   3
 13 Nunley, Edgar             12 Crossland            1:10.00      56.10   1
 15 Smash, Nolan              SO River Hill             56.20      57.20   2
 16 Levine, `scott               Wilde Lake             54.80      57.90   3
 17 Yourstone, Dustin            Centennial             56.80      58.38   2
 18 Magnien, Bryant           JR River Hill             55.50      58.40   3
 19 Francis, Tyrone           10 Gwynn Park                        58.50   1
 20 Layman, Brad              SR Wilde Lake             55.20      59.60   3
 21 Marschner, Ben             9 Centennial             58.90    1:02.20   2
	Boys 800 Meter Dash 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McKENZIE, Justin          12 Frederick Dougla     1:58.00    1:59.75   10
  2 Adamolekun, Demo          JR Wilde Lake           2:02.70    2:01.01    8
  3 Hoolachan, Jordan         JR Mount Hebron         2:01.00    2:01.39    6
  4 Simon, David                 Centennial           2:03.10    2:02.73    4
  5 Schmid, Rob                  Centennial           2:05.80    2:05.20    2
  6 Christon, John            JR Wilde Lake           2:01.00    2:06.04    1
  7 Ulrich, Reed              JR Mount Hebron         2:05.00    2:09.20
  8 Flemans, Gregory          12 Frederick Dougla     2:00.00    2:10.73
  9 Yourstone, Dustin            Centennial           2:11.30    2:10.90
 10 Chin Jr, William          JR Long Reach           2:12.00    2:12.50
 11 Langowski, Andrew         SR Long Reach           2:10.00    2:12.70
 12 Sullivan, Andrew          12 Frederick Dougla     2:02.00    2:12.83
	....Boys 800 Meter Dash 3A
 13 Layman, Brad              SR Wilde Lake           2:04.00    2:12.98
 14 Fichman, Matthew          SO River Hill           2:17.00    2:15.83
 15 Boseman, Charles          11 Bladensburg          2:12.00    2:18.48
 16 Mui, Andrew               JR River Hill           2:18.00    2:18.95
 17 Jones, Bryant             11 Bladensburg          2:15.00    2:24.17
 18 Holmes, Darnell           10 Gwynn Park           2:17.00    2:25.77
 19 Houston, Eric             10 Gwynn Park           2:18.00    2:27.30
 20 Francis, Terrance          9 Gwynn Park           2:28.00    2:30.82
 21 Allen, Robert             10 Crossland            2:30.00    2:32.77
 -- Onwubuche, Francis        12 Bladensburg          2:05.00        DNF
	Boys 1600 Meter Run 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harvey, Brian                Centennial           4:36.00    4:35.69   10
  2 Christon, John            JR Wilde Lake           4:31.00    4:35.98    8
  3 Keane, Nicholas           JR River Hill           4:33.00    4:36.01    6
  4 Gayer, Scott              JR Wilde Lake           4:33.00    4:36.12    4
  5 Ulrich, Reed              JR Mount Hebron         4:39.00    4:40.73    2
  6 Adams, Josh               JR Wilde Lake           4:42.00    4:41.59    1
  7 Bank, Andrew              SO River Hill           4:55.00    4:44.73
  8 Eulitt, Patrick           SR Mount Hebron         4:48.00    4:50.95
  9 Burke, Jeremy                Centennial           4:47.00    4:53.95
 10 McCrory, Ryan                Centennial           4:54.60    4:57.63
 11 Layne, Sean               11 Bladensburg          5:00.00    4:59.44
 12 Tinney, Bradley           SO Long Reach           5:04.00    4:59.69
 13 Gherense, Ermias           9 Bladensburg          5:15.00    5:03.79
 14 Davidson, James           12 Gwynn Park           4:59.00    5:06.01
 15 Soto, Lawrence            FR Mount Hebron         4:55.00    5:06.53
 16 McCoy, Kevin              SO River Hill           5:14.00    5:07.20
 17 Brosius, Timothy          SR Long Reach           5:07.00    5:17.93
 18 Jones, Bryant             11 Bladensburg          5:08.00    5:20.42
 19 Hancock, Dennis           SR Long Reach           5:06.00    5:21.42
 20 Schoulten, Jullian        12 Frederick Dougla     5:20.00    5:25.38
 21 Jackson, Kelvin           10 Gwynn Park           5:20.00    5:30.69
 22 Henson, Donte             12 Frederick Dougla     5:15.00    5:42.22
 23 Davis, Tyrone             10 Frederick Dougla     5:20.00    5:51.77
 24 Carter, Donte              9 Gwynn Park           6:10.00    6:11.90
	Boys 3200 Meter Run 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Keane, Nicholas           JR River Hill          10:14.00    9:58.80   10
  2 Harvey, Brian                Centennial          10:10.50   10:01.30    8
  3 Gayer, Scott              JR Wilde Lake          10:12.00   10:03.30    6
  4 Bank, Andrew              SO River Hill          10:44.00   10:08.10    4
  5 Ulrich, Reed              JR Mount Hebron        10:25.00   10:17.20    2
  6 Valdivia, Patrick         SR Wilde Lake          10:07.00   10:18.80    1
  7 Allera, Jean-Pierre       FR Wilde Lake          10:19.80   10:22.90
  8 Eulitt, Patrick           SR Mount Hebron        10:25.00   10:45.30
  9 Rohwer, Jesse                Centennial          10:29.00   10:47.00
 10 Hancock, Dennis           SR Long Reach          10:55.00   10:50.50
 11 Tinney, Bradley           SO Long Reach          11:10.00   11:04.00
	....Boys 3200 Meter Run 3A
 12 Layne, Sean               11 Bladensburg         10:14.00   11:04.30
 13 Davidson, James           12 Gwynn Park          10:59.00   11:07.50
 14 Koch, Alex                SO Mount Hebron        11:20.00   11:09.60
 15 Mang, Bob                    Centennial          11:14.00   11:15.70
 16 Adams, Daniel             SO River Hill          11:30.00   11:19.80
 17 Gherense, Ermias           9 Bladensburg         12:10.00   11:54.30
 18 Thompson, Justin          12 Surrattsville                  12:29.40
	Boys 110 Meter Hurdles 3A
	============================================================================
	    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
	============================================================================
	Preliminaries
	  1 Hughes, Norville          11 Frederick Dougla       15.00      15.50Q  2
	  2 Brown, Quinton            12 Frederick Dougla       14.80      15.60Q  1
	  3 Anderson, Dante           11 Gwynn Park             14.90      15.70Q  1
	  3 Pugh, Camal               10 Gwynn Park                        15.70Q  2
	  5 Haskins, Legonn           10 Frederick Dougla       15.30      15.80Q  2
	  6 Burnett, Blair               Wilde Lake             15.90      17.10Q  1
	  7 Summers, Garrett          10 Gwynn Park             15.80      16.00Q  2
	  8 Batchlor, O'Neil          11 Bladensburg                       17.60Q  1
	  9 Yoshimitsu, Brett            Centennial             16.30      16.30   2
	 10 Powell, Michael           SO Mount Hebron           16.70      16.80   2
	 11 Powell, Gerald            12 Bladensburg                       18.40   1
	 12 Finnegan, Silas           SO River Hill             19.10      18.70   1
	 13 Kimpson, Donnell          12 Bladensburg                       21.40   2
	Boys 110 Meter Hurdles 3A
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Hughes, Norville          11 Frederick Dougla       15.50      14.90   10
  2 Brown, Quinton            12 Frederick Dougla       15.60      15.00    8
  3 Pugh, Camal               10 Gwynn Park             15.70      15.30    6
  4 Anderson, Dante           11 Gwynn Park             15.70      15.60    4
  5 Summers, Garrett          10 Gwynn Park             16.00      15.70    2
  6 Haskins, Legonn           10 Frederick Dougla       15.80      16.00    1
  7 Burnett, Blair               Wilde Lake             17.10      16.70
  8 Batchlor, O'Neil          11 Bladensburg            17.60      17.20
	Boys 300 Meter Hurdles 3A
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Green, William            10 Frederick Dougla       43.00      41.44   2  10
  2 Hughes, Norville          11 Frederick Dougla       41.00      41.86   2   8
  3 Batchlor, O'Neil          11 Bladensburg            41.50      42.06   2   6
  4 Patterson, Howard         12 Gwynn Park             43.00      42.12   2   4
  5 Haskins, Legonn           10 Frederick Dougla       42.00      42.70   2   2
  6 Pugh, Camal               10 Gwynn Park             46.10      42.97   1   1
  7 Amory-Moody, Joshua       SO River Hill             44.70      43.83   2
  8 Powell, Gerald            12 Bladensburg            42.50      44.22   2
  9 Burnett, Blair               Wilde Lake             42.10      44.56   2
	....Boys 300 Meter Hurdles 3A
 10 Summers, Garrett          10 Gwynn Park                        44.96   1
 11 Powell, Michael           SO Mount Hebron           47.50      47.48   1
 12 Kimpson, Donnell          12 Bladensburg            44.00      48.09   1
 13 Spriesterbach, Paul       FR Mount Hebron           48.50      48.55   1
	Boys 4x100 Meter Relay 3A
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Frederick Douglass-PG  'A'                          42.00      44.43   2  10
  2 Bladensburg  'A'                                    43.50      45.06   1   8
  3 Long Reach  'A'                                     45.01      45.73   2   6
  4 Gwynn Park  'A'                                     43.20      45.73   2   4
  5 Surrattsville  'A'                                  45.86      45.84   2   2
  6 Centennial  'A'                                     45.90      46.60   2   1
  7 Mount Hebron  'A'                                   47.30      46.89   1
  8 River Hill  'A'                                     47.50      48.42   1
	Boys 4x200 Meter Relay 3A
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frederick Douglass-PG  'A'                        1:29.00    1:31.95   10
  2 Long Reach  'A'                                   1:34.90    1:34.00    8
  3 Gwynn Park  'A'                                   1:34.50    1:34.52    6
  4 Centennial  'A'                                   1:36.70    1:36.59    4
  5 River Hill  'A'                                   1:43.00    1:38.26    2
  6 Mount Hebron  'A'                                 1:35.00    1:40.96    1
 -- Bladensburg  'A'                                  1:33.00         DQ
	Boys 4x400 Meter Relay 3A
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Frederick Douglass-PG  'A'                        3:21.00    3:23.90   2  10
  2 Long Reach  'A'                                   3:30.00    3:31.50   2   8
  3 Gwynn Park  'A'                                   3:32.10    3:33.60   2   6
  4 Mount Hebron  'A'                                 3:33.00    3:34.90   2   4
  5 Bladensburg  'A'                                  3:32.00    3:35.50   2   2
  6 Wilde Lake  'A'                                   3:30.50    3:38.10   2   1
  7 Centennial  'A'                                   3:41.00    3:39.60   2
  8 Surrattsville  'A'                                3:34.00    3:54.40   2
	Boys 4x800 Meter Relay 3A
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilde Lake  'A'                                   8:18.00    8:19.49   10
  2 Centennial  'A'                                   8:32.10    8:23.02    8
  3 Frederick Douglass-PG  'A'                        8:24.00    8:23.86    6
  4 Mount Hebron  'A'                                 8:21.00    8:24.08    4
  5 Long Reach  'A'                                   8:54.00    8:51.06    2
  6 Bladensburg  'A'                                  9:00.00    9:02.47    1
  7 River Hill  'A'                                   9:20.00    9:07.13
  8 Gwynn Park  'A'                                   8:58.00    9:45.04
	Boys High Jump 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wade, Mike                SR River Hill           6-04.00    6-02.00   10
  2 Allen, Jason              SO Mount Hebron         6-00.00    6-00.00    8
  3 Reese, Ryan                  Centennial           6-02.00    5-10.00    6
  4 Hughes, Norville          11 Frederick Dougla     6-00.00   J5-10.00    4
  5 Yarborough, Nate          JR Wilde Lake           6-00.00    5-08.00    2
  6 Flemans, Gregory          12 Frederick Dougla     6-00.00   J5-08.00    1
  7 Reid, Jarrett             12 Frederick Dougla     5-10.00    5-06.00
 -- Finnegan, Silas           SO River Hill           5-08.00         NH
 -- Joly, Mike                10 Bladensburg                          NH
 -- Lawoyin, Shina               Centennial           5-06.00         NH
 -- Mayo, Carl                12 Bladensburg                          NH
 -- Jones, Bryant             11 Bladensburg                          NH
	Boys Pole Vault 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hendrix, Steve               Centennial          11-00.00   11-00.00   10
  2 Bulger, Evan                 Centennial          11-00.00   10-06.00    8
  3 Garcia, Blake             JR Mount Hebron        11-00.00   10-00.00    6
  4 Coppolino, Joe               Centennial           9-00.00    8-00.00    4
	Boys Long Jump 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wade, Mike                SR River Hill          24-00.00   21-06.00   10
  2 Reid, Jarrett             12 Frederick Dougla    19-00.00   19-07.50    8
  3 Patterson, Howard         12 Gwynn Park          18-06.00   19-00.00    6
  4 Elmer Jr, Charles         SO Long Reach          18-06.00  J19-00.00    4
  5 Laws, Gregory             12 Frederick Dougla    19-00.00   18-10.50    2
  6 Yarborough, Nate          JR Wilde Lake          21-09.00   18-06.50    1
  7 Reese, Ryan                  Centennial          18-02.00   18-04.75
  8 Lawoyin, Shina               Centennial          16-08.00   17-02.50
  9 Rice, Jeff                JR Mount Hebron        15-02.00   17-01.00
 10 Rogers, Faron             JR Wilde Lake          17-04.00   16-11.75
 11 Edwards, Rannard          11 Frederick Dougla    19-00.00   16-05.00
 12 Booze, Chris                 Centennial          16-08.00   15-10.25
 13 Grahn, Brian              JR River Hill          17-00.00   15-09.75
 14 Gatling, Chris             9 Bladensburg         17-00.00   15-01.25
 15 Spencer, Franklin          9 Bladensburg                    13-06.50
	Boys Triple Jump 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wade, Mike                SR River Hill          42-05.00   44-08.00   10
  2 Allen, Jason              SO Mount Hebron        41-09.00   43-04.50    8
  3 Anderson, Dante           11 Gwynn Park          46-09.00   42-09.75    6
  4 Reid, Jarrett             12 Frederick Dougla    39-00.00   41-08.00    4
  5 Laws, Gregory             12 Frederick Dougla    39-00.00   39-11.50    2
  6 Yarborough, Nate          JR Wilde Lake          43-07.00   39-06.75    1
  7 Lawoyin, Shina               Centennial          37-02.00   38-02.00
	....Boys Triple Jump 3A
  8 Reese, Ryan                  Centennial          38-05.00   37-11.00
  9 Gatling, Chris             9 Bladensburg                    37-05.00
 10 Pugh, Camal               10 Gwynn Park          39-05.00   37-01.75
 11 Zanders, Alexander        JR Mount Hebron        38-00.00   36-08.00
 12 Booze, Chris                 Centennial          35-11.50   35-09.50
 13 Grahn, Brian              JR River Hill          35-00.00   35-00.00
 14 Spencer, Franklin          9 Bladensburg                    34-11.00
 15 Edwards, Rannard          11 Frederick Dougla    39-00.00   34-05.00
	Boys Shot Put 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, Derrick         12 Gwynn Park                     56-07.75   10
  2 Randolph, Dane            SR Wilde Lake          49-06.00   48-03.25    8
  3 Li, Peter                    Centennial          46-10.50   48-02.00    6
  4 Oleinik, James               Centennial          47-02.00   47-02.25    4
  5 Frederick, Shawn          SR Wilde Lake          42-08.00   44-08.00    2
  6 Lightfoot, Eugene         JR Long Reach          41-08.00   44-07.25    1
  7 Ritter, Vince             JR Mount Hebron        40-00.00   40-04.50
  8 Washington Jr, James      SO Long Reach          40-00.00   38-11.25
  9 Cohen, Zach                  Centennial          38-07.00   37-11.75
 10 Augustus, Kevin           12 Frederick Dougla    40-00.00   37-11.50
 11 Simon, Matt               FR Mount Hebron        36-00.00   33-06.75
 12 Marable, Christopher      SR Long Reach          39-00.00   33-01.50
 13 Pick, Ben                 JR River Hill          30-00.00   33-00.50
 14 Scott, Marvin             SO River Hill          31-00.00   31-02.25
 15 Street, Nathan            11 Bladensburg         33-00.00   29-09.50
 16 Crawley, Jacobi           11 Bladensburg                    29-05.25
 17 Houston, Eric             10 Gwynn Park                     23-09.00
 18 Ulrich, Russell           FR Mount Hebron        23-00.00   20-08.50
	Boys Discus Throw 3A
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Randolph, Dane            SR Wilde Lake            150-00  148-00.50   10
  2 Oleinik, James               Centennial            129-02     141-04    8
  3 Marable, Christopher      SR Long Reach            129-00  136-04.50    6
  4 Lightfoot, Eugene         JR Long Reach            134-00     133-02    4
  5 Washington Jr, James      SO Long Reach            138-00  132-04.50    2
  6 Frederick, Shawn          SR Wilde Lake            120-02     114-01    1
  7 Simon, Matt               FR Mount Hebron           95-00     108-05
  8 Augustus, Kevin           12 Frederick Dougla       90-00     101-09
  9 Scott, Marvin             SO River Hill             95-00     100-08
 10 Hanks, Benjamin           JR Wilde Lake            117-00      97-01
 11 Crawley, Jacobi           11 Bladensburg            80-05      93-01
 12 Winter, Greg                 Centennial            107-00      86-02
 13 Schoulten, Jullian        12 Frederick Dougla       90-00      84-07
 14 Jackson, Kelvin           10 Gwynn Park                        76-06
 15 Davidson, James           12 Gwynn Park             97-00      74-10
 16 Grahe, Jerry              FR Mount Hebron           77-00      69-06
 -- Li, Peter                    Centennial            129-01       FOUL