Elite Performances

325 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Hurdles Finals 14.17 Editta Pessima Northwest High School
100 Meter Hurdles Finals 14.48 Adaobi Tabugbo Reservoir High School
100 Meter Hurdles Finals 14.52 Hannah Meredith Frederick High School
100 Meter Hurdles Finals 14.54 Erin Palmer Patapsco High School
100 Meter Hurdles Prelims 14.56 Kaya Rae Dunbar Paint Branch High School
100 Meter Hurdles Finals 14.57 Kaya Rae Dunbar Paint Branch High School
100 Meter Hurdles Prelims 14.59 Editta Pessima Northwest High School
100 Meter Hurdles Prelims 14.61 Adaobi Tabugbo Reservoir High School
100 Meter Hurdles Finals 14.65 Dejah Grant C.H. Flowers High School
100 Meter Hurdles Prelims 14.83 Dejah Grant C.H. Flowers High School
100 Meter Hurdles Finals 14.88 Ragan-Lei Phillip High Point High School
100 Meter Hurdles Finals 14.90 Taylor Williams Henry E. Lackey High School
100 Meter Hurdles Prelims 14.97 Hannah Meredith Frederick High School
100 Meter Hurdles Prelims 14.98 Emily Lewis North Caroline High School
100 Meter Dash Finals 11.63 Jaida Smith Frederick High School
100 Meter Dash Prelims 11.95 Tylar Colbert Franklin High School
100 Meter Dash Prelims 11.97 Jaida Smith Frederick High School
100 Meter Dash Finals 11.99 Tylar Colbert Franklin High School
100 Meter Dash Finals 11.99 Crystal Johnson Western Tech High School
100 Meter Dash Finals 12.08 Sydney Robinson River Hill High School
100 Meter Dash Finals 12.09 Destiny Thompson Henry E. Lackey High School
100 Meter Dash Finals 12.16 Carmen Henderson North Point High School
100 Meter Dash Finals 12.17 Janiya Valentine New Town High School
100 Meter Dash Finals 12.17 Petronilla Onyebadi Harford Technical High School
100 Meter Dash Finals 12.19 Jada Sobratti Watkins Mill High School
100 Meter Dash Prelims 12.21 Crystal Johnson Western Tech High School
100 Meter Dash Prelims 12.21 Carmen Henderson North Point High School
100 Meter Dash Finals 12.21 Dominique Jeffery Henry E. Lackey High School
1600 Meter Run Finals 4:51.43 Abigail Green Walter Johnson High School
1600 Meter Run Finals 5:01.65 Pamela O'Brien South River High School
1600 Meter Run Finals 5:08.13 Olivia Janke Broadneck Senior High School
1600 Meter Run Finals 5:10.83 Nandini Satsangi Poolesville High School
1600 Meter Run Finals 5:14.18 Jessica Rogers C. Milton Wright High School
1600 Meter Run Finals 5:14.28 Camryn Streib Atholton High School
1600 Meter Run Finals 5:14.88 Lily Robertson Hereford High School
200 Meter Dash Finals 23.91 Jaida Smith Frederick High School
200 Meter Dash Prelims 24.31 Tylar Colbert Franklin High School
200 Meter Dash Finals 24.40 Tylar Colbert Franklin High School
200 Meter Dash Prelims 24.46 Jaida Smith Frederick High School
200 Meter Dash Finals 24.62 Jada Sobratti Watkins Mill High School
200 Meter Dash Finals 24.78 Dardlie Lefevre Tuscarora High School (MD)
200 Meter Dash Finals 24.86 Crystal Johnson Western Tech High School
200 Meter Dash Finals 24.87 Caitlyn Bobb Harford Technical High School
200 Meter Dash Prelims 24.90 Cameron Hinton Franklin High School
200 Meter Dash Finals 24.92 Dominique Jeffery Henry E. Lackey High School
200 Meter Dash Finals 24.97 Taylor Wright Northwest High School
200 Meter Dash Prelims 24.99 Jada Sobratti Watkins Mill High School
200 Meter Dash Prelims 25.00 Taylor Wright Northwest High School
300 Meter Hurdles Finals 43.52 Editta Pessima Northwest High School
300 Meter Hurdles Finals 44.36 Tylar Colbert Franklin High School
300 Meter Hurdles Finals 44.43 Antoinette Bradley Friendly High School
300 Meter Hurdles Finals 44.60 Dejah Grant C.H. Flowers High School
300 Meter Hurdles Finals 45.01 Ashley Woolfork James M. Bennett High School
300 Meter Hurdles Finals 45.18 Emily Lewis North Caroline High School
300 Meter Hurdles Finals 45.21 Dejah Tinsley DuVal High School
300 Meter Hurdles Finals 45.73 Sheliece Watkins Frederick Douglass High School-PG
300 Meter Hurdles Finals 45.81 Adaobi Tabugbo Reservoir High School
300 Meter Hurdles Finals 45.81 Thalia Summerville Digital Harbor High School
300 Meter Hurdles Finals 45.85 Hannah Meredith Frederick High School
300 Meter Hurdles Finals 46.04 Destiny Thompson Henry E. Lackey High School
300 Meter Hurdles Finals 46.38 Savannah Kent Harford Technical High School
3200 Meter Run Finals 10:22.23 Abigail Green Walter Johnson High School
3200 Meter Run Finals 11:13.31 Faith Meininger River Hill High School
3200 Meter Run Finals 11:15.11 Nelle Ray Leonardtown High School
3200 Meter Run Finals 11:15.13 Olivia Janke Broadneck Senior High School
3200 Meter Run Finals 11:16.90 Lily Robertson Hereford High School
3200 Meter Run Finals 11:17.73 Nandini Satsangi Poolesville High School
400 Meter Dash Finals 54.45 Nyjari Mcneil Franklin High School
400 Meter Dash Finals 54.90 Cameron Hinton Franklin High School
400 Meter Dash Finals 55.75 Dominique Jeffery Henry E. Lackey High School
400 Meter Dash Finals 55.84 Caitlyn Bobb Harford Technical High School
400 Meter Dash Finals 56.28 Olivia Andrews Henry A. Wise High School
400 Meter Dash Finals 56.29 Ahliyah Williams Henry A. Wise High School
400 Meter Dash Finals 56.47 Jasmine Johnson Franklin High School
400 Meter Dash Finals 56.49 Melissa Kameka Damascus High School
400 Meter Dash Finals 56.56 Dardlie Lefevre Tuscarora High School (MD)
400 Meter Dash Finals 56.78 Ella Auderset Urbana High School
400 Meter Dash Finals 56.86 Antoinette Bradley Friendly High School
400 Meter Dash Finals 56.99 Satori Valentine Mt. Hebron High School
400 Meter Dash Finals 57.32 Allison Zolkiewicz South Carroll High School
400 Meter Dash Finals 57.74 Jordan Mozie Henry A. Wise High School
400 Meter Dash Finals 57.76 Ekenedilichukwu Onychi Springbrook High School
400 Meter Dash Finals 57.88 Sydney Robinson River Hill High School
400 Meter Dash Finals 57.89 Ever Elegon Seneca Valley High School
400 Meter Dash Finals 57.91 Leya Essex Leonardtown High School
400 Meter Dash Finals 57.91 Victoria Costen Friendly High School
400 Meter Dash Finals 57.91 Karah Moore Carver A&T
4x100 Meter Relay Finals 47.62 Relay Team Watkins Mill High School
4x200 Meter Relay Finals 1:38.98 Relay Team Franklin High School
4x200 Meter Relay Finals 1:40.22 Relay Team Henry A. Wise High School
4x400 Meter Relay Finals 3:50.45 Relay Team Henry A. Wise High School
4x800 Meter Relay Finals 9:19.46 Relay Team Severna Park High School
4x800 Meter Relay Finals 9:20.44 Relay Team South Carroll High School
4x800 Meter Relay Finals 9:20.59 Relay Team South River High School
4x800 Meter Relay Finals 9:21.87 Relay Team Damascus High School
4x800 Meter Relay Finals 9:25.60 Relay Team Hereford High School
4x800 Meter Relay Finals 9:31.98 Relay Team Broadneck Senior High School
4x800 Meter Relay Finals 9:34.22 Relay Team Leonardtown High School
4x800 Meter Relay Finals 9:37.55 Relay Team Walter Johnson High School
4x800 Meter Relay Finals 9:38.87 Relay Team Atholton High School
4x800 Meter Relay Finals 9:40.17 Relay Team Urbana High School
4x800 Meter Relay Finals 9:40.74 Relay Team Bethesda-Chevy Chase High School
4x800 Meter Relay Finals 9:41.78 Relay Team Northern-Calvert High School
4x800 Meter Relay Finals 9:43.56 Relay Team Kent Island High School
800 Meter Run Finals 2:12.64 Abigail Green Walter Johnson High School
800 Meter Run Finals 2:13.37 Ella Auderset Urbana High School
800 Meter Run Finals 2:15.21 Allison Zolkiewicz South Carroll High School
800 Meter Run Finals 2:16.00 Nyjari Mcneil Franklin High School
800 Meter Run Finals 2:16.26 Emily Knight Severna Park High School
800 Meter Run Finals 2:17.47 Kyra Schulties Kent Island High School
800 Meter Run Finals 2:17.73 Jordan Mozie Henry A. Wise High School
800 Meter Run Finals 2:17.84 Morgan Casey Montgomery Blair High School
800 Meter Run Finals 2:18.06 Breanna McDonald Walt Whitman High School
800 Meter Run Finals 2:18.71 Hannah McGlynn South River High School
800 Meter Run Finals 2:19.09 Alyssa McCloskey Clarksburg High School
800 Meter Run Finals 2:19.67 Sarah Haas Bethesda-Chevy Chase High School
Discus Finals 120-1 Paige Tolbard Frederick High School
Discus Finals 121-3 Eve Dantignac Bowie High School
Discus Finals 122-0 Mikayla Cline Williamsport High School
Discus Finals 125-8 Sierra Butler Huntingtown High School
Discus Finals 137-8 Alexie Arnold Mountain Ridge High School
High Jump Finals 5-4 Diamond Moore Old Mill High School
High Jump Finals 5-4 Starr Stover Richard Montgomery High School
High Jump Finals 5-4 Kelly Garriott Manchester Valley High School
High Jump Finals 5-4 Sierra Butler Huntingtown High School
High Jump Finals 5-4 LeNisha Chance South Hagerstown High School
High Jump Finals 5-4 Beyonce Kelly Harford Technical High School
High Jump Finals 5-4 Cameron Davis Friendly High School
High Jump Finals 5-6 Rosie Cicmanec Brunswick High School
High Jump Finals 5-7 Kathleen Gallagher Linganore High School
High Jump Finals 5-8.25 Taylor Wright Northwest High School
Long Jump Finals 17-6 Julia Watt Hereford High School
Long Jump Finals 17-7 Diamond Moore Old Mill High School
Long Jump Finals 17-8 Sydney Robinson River Hill High School
Long Jump Finals 17-10 Alanna Morrow Eleanor Roosevelt High School
Long Jump Finals 18-1 K.C. Ashiogwu Gaithersburg High School
Long Jump Finals 18-4.5 Jaida Smith Frederick High School
Long Jump Finals 18-6.5 Petronilla Onyebadi Harford Technical High School
Long Jump Finals 18-8 Ja'Tae Joyner Bowie High School
Pole Vault Finals 10-6 Kelsey Calabrese Urbana High School
Pole Vault Finals 10-6 Sarah Adams Severna Park High School
Pole Vault Finals 10-6 Katie Saathoff North Caroline High School
Pole Vault Finals 10-6 Maegan Gabby Oakdale High School
Pole Vault Finals 11-0 Fiona Mulligan Kent Island High School
Shot Put Finals 37-4.5 Morgan Young Atholton High School
Shot Put Finals 37-5.5 Tife Akingbesote C.H. Flowers High School
Shot Put Finals 37-6.5 Janise Bestman Paint Branch High School
Shot Put Finals 37-8 Emani Bell Perryville High School
Shot Put Finals 38-5 Elizabeth Diamond Huntingtown High School
Shot Put Finals 38-8 Cabaret Goings Meade High School
Shot Put Finals 38-9 Mikhale Fom Mayou Frederick High School
Shot Put Finals 40-7 Alexie Arnold Mountain Ridge High School
Shot Put Finals 40-11.5 Paige Tolbard Frederick High School
Shot Put Finals 41-3 Courtney Hawkins Henry E. Lackey High School
Shot Put Finals 43-9.5 Sarah George Oxon Hill High School
Triple Jump Finals 36-0.5 Diamond Moore Old Mill High School
Triple Jump Finals 36-1 Aaliyah Robinson Woodlawn High School
Triple Jump Finals 36-2 K.C. Ashiogwu Gaithersburg High School
Triple Jump Finals 36-2.5 Jonysha Prucien Wicomico High School
Triple Jump Finals 36-2.5 Deborah Obadofin Gov. Thomas Johnson High School
Triple Jump Finals 36-3.75 Hannah Meredith Frederick High School
Triple Jump Finals 36-5.5 Savannah Kent Harford Technical High School
Triple Jump Finals 36-10.5 Jasmine Holland Northern-Calvert High School
Triple Jump Finals 36-11 Amani Walker Oakdale High School
Triple Jump Finals 36-11.5 Christina Marion St. Charles High School
Triple Jump Finals 38-2 Lola Salami Randallstown High School
Triple Jump Finals 39-2.75 Atinuke Shittu Northwest High School
Triple Jump Finals 39-5.25 Ja'Tae Joyner Bowie High School
Triple Jump Finals 39-7.25 Taylor Wright Northwest High School
HS Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Finals 10.62 Davon Carroll Northeast Senior High School
100 Meter Dash Prelims 10.67 Davon Carroll Northeast Senior High School
100 Meter Dash Finals 10.72 Aaron Hackett Largo High School
100 Meter Dash Finals 10.73 Cameron Vereen Oakland Mills High School
110 Meter Hurdles Finals 13.89 Brandon Tunson C.H. Flowers High School
110 Meter Hurdles Finals 13.97 Andre Turay South Hagerstown High School
110 Meter Hurdles Prelims 14.07 Brandon Tunson C.H. Flowers High School
110 Meter Hurdles Prelims 14.08 Andre Turay South Hagerstown High School
110 Meter Hurdles Finals 14.13 Daniel Whitfield Henry A. Wise High School
110 Meter Hurdles Finals 14.25 Marcus Abrams Arundel High School
110 Meter Hurdles Prelims 14.29 Marcus Abrams Arundel High School
110 Meter Hurdles Prelims 14.33 Daniel Whitfield Henry A. Wise High School
110 Meter Hurdles Finals 14.38 Alex Strong La Plata High School
110 Meter Hurdles Finals 14.47 Aaron Hackett Largo High School
110 Meter Hurdles Finals 14.55 Jalen Stanton Century High School
110 Meter Hurdles Finals 14.65 Kaya Simpson Harford Technical High School
1600 Meter Run Finals 4:17.10 Kieran McDermott Bel Air High School
1600 Meter Run Finals 4:19.43 Josh Fry Bethesda-Chevy Chase High School
1600 Meter Run Finals 4:19.88 Obsaa Feda Northwood High School
1600 Meter Run Finals 4:20.13 Ryan Lockett Poolesville High School
1600 Meter Run Finals 4:20.21 Garrison Clark Severna Park High School
1600 Meter Run Finals 4:20.81 Nicholas Deamer Howard High School
1600 Meter Run Finals 4:21.29 Brian Mccullough Dulaney High School
1600 Meter Run Finals 4:21.59 Brandon Nichols Kent Island High School
1600 Meter Run Finals 4:22.07 Sam Keeny South River High School
1600 Meter Run Finals 4:22.62 Justin Diehl Calvert High School
1600 Meter Run Finals 4:23.10 Jack Finnerin Severna Park High School
200 Meter Dash Finals 21.52 Davon Carroll Northeast Senior High School
200 Meter Dash Prelims 21.56 Davon Carroll Northeast Senior High School
200 Meter Dash Finals 21.61 Aaron Hackett Largo High School
200 Meter Dash Finals 21.62 Brandon James New Town High School
200 Meter Dash Prelims 21.80 Jalen Stanton Century High School
200 Meter Dash Prelims 21.84 Brandon James New Town High School
200 Meter Dash Prelims 21.90 Dalon Harris Forest Park High School
200 Meter Dash Finals 21.90 Malik Prince Eleanor Roosevelt High School
200 Meter Dash Finals 21.94 David Vincent Watkins Mill High School
200 Meter Dash Finals 22.00 Donte Busey North County High School
300 Meter Hurdles Finals 38.58 Adetomiwa Adebayo DuVal High School
300 Meter Hurdles Finals 38.81 Daniel George Oxon Hill High School
300 Meter Hurdles Finals 39.16 Aaron Hackett Largo High School
300 Meter Hurdles Finals 39.26 Zackary Sampson Oxon Hill High School
300 Meter Hurdles Finals 39.37 Max Boettinger Severna Park High School
300 Meter Hurdles Finals 39.50 Taylor Blake C.H. Flowers High School
3200 Meter Run Finals 9:19.99 Garrison Clark Severna Park High School
3200 Meter Run Finals 9:28.67 Obsaa Feda Northwood High School
3200 Meter Run Finals 9:31.20 Ryan Lockett Poolesville High School
3200 Meter Run Finals 9:36.57 Adam Nakasaka Bethesda-Chevy Chase High School
3200 Meter Run Finals 9:36.60 Justin Diehl Calvert High School
3200 Meter Run Finals 9:37.71 Peter Antonetti Gaithersburg High School
3200 Meter Run Finals 9:39.33 Connor Martin Dulaney High School
3200 Meter Run Finals 9:39.97 Zachary Fenton Century High School
400 Meter Dash Finals 47.96 Brandon James New Town High School
400 Meter Dash Finals 48.50 Donnell Carter North Point High School
400 Meter Dash Finals 48.51 Jordan Cofield New Town High School
400 Meter Dash Finals 48.89 Terric Buchannan Suitland High School
400 Meter Dash Finals 48.96 Keith Washington Suitland High School
400 Meter Dash Finals 49.12 Malik Prince Eleanor Roosevelt High School
400 Meter Dash Finals 49.14 Aariq Nixon Milford Mill Academy
400 Meter Dash Finals 49.30 Evan Schaefer Oakdale High School
400 Meter Dash Finals 49.39 Maxwell Myers Howard High School
4x100 Meter Relay Finals 42.12 Relay Team Northwest High School
4x100 Meter Relay Finals 42.18 Relay Team Watkins Mill High School
4x200 Meter Relay Finals 1:27.27 Relay Team New Town High School
4x200 Meter Relay Finals 1:27.54 Relay Team Northwest High School
4x200 Meter Relay Finals 1:27.80 Relay Team Northeast Senior High School
4x200 Meter Relay Finals 1:28.00 Relay Team Suitland High School
4x200 Meter Relay Finals 1:28.51 Relay Team Paint Branch High School
4x200 Meter Relay Finals 1:28.76 Relay Team Westminster High School
4x200 Meter Relay Finals 1:28.94 Relay Team Oxon Hill High School
4x200 Meter Relay Finals 1:28.98 Relay Team Henry A. Wise High School
4x200 Meter Relay Finals 1:29.35 Relay Team Atholton High School
4x200 Meter Relay Finals 1:29.37 Relay Team Springbrook High School
4x200 Meter Relay Finals 1:29.39 Relay Team Reservoir High School
4x200 Meter Relay Finals 1:29.44 Relay Team North County High School
4x200 Meter Relay Finals 1:29.52 Relay Team Howard High School
4x200 Meter Relay Finals 1:29.54 Relay Team South Hagerstown High School
4x200 Meter Relay Finals 1:29.71 Relay Team Frederick Douglass High School-PG
4x400 Meter Relay Finals 3:18.61 Relay Team Suitland High School
4x400 Meter Relay Finals 3:19.02 Relay Team DuVal High School
4x400 Meter Relay Finals 3:21.11 Relay Team New Town High School
4x400 Meter Relay Finals 3:21.19 Relay Team Springbrook High School
4x400 Meter Relay Finals 3:21.44 Relay Team Henry A. Wise High School
4x400 Meter Relay Finals 3:21.76 Relay Team Howard High School
4x400 Meter Relay Finals 3:22.81 Relay Team Reservoir High School
4x400 Meter Relay Finals 3:22.82 Relay Team Huntingtown High School
4x800 Meter Relay Finals 7:51.69 Relay Team South River High School
4x800 Meter Relay Finals 7:52.75 Relay Team Northwest High School
4x800 Meter Relay Finals 7:55.05 Relay Team Bel Air High School
4x800 Meter Relay Finals 7:55.69 Relay Team Severna Park High School
4x800 Meter Relay Finals 7:57.64 Relay Team Dulaney High School
4x800 Meter Relay Finals 7:59.35 Relay Team Montgomery Blair High School
4x800 Meter Relay Finals 8:01.70 Relay Team North Hagerstown High School
4x800 Meter Relay Finals 8:02.86 Relay Team River Hill High School
4x800 Meter Relay Finals 8:03.69 Relay Team Mt. Hebron High School
4x800 Meter Relay Finals 8:03.97 Relay Team Bethesda-Chevy Chase High School
4x800 Meter Relay Finals 8:04.14 Relay Team Oakdale High School
4x800 Meter Relay Finals 8:04.40 Relay Team South Carroll High School
4x800 Meter Relay Finals 8:05.44 Relay Team Boonsboro High School
4x800 Meter Relay Finals 8:05.65 Relay Team Oxon Hill High School
4x800 Meter Relay Finals 8:05.93 Relay Team Calvert High School
4x800 Meter Relay Finals 8:06.67 Relay Team Linganore High School
4x800 Meter Relay Finals 8:06.77 Relay Team Chopticon High School
4x800 Meter Relay Finals 8:07.74 Relay Team Suitland High School
4x800 Meter Relay Finals 8:07.79 Relay Team Centennial High School
4x800 Meter Relay Finals 8:08.70 Relay Team Paint Branch High School
4x800 Meter Relay Finals 8:09.68 Relay Team Reservoir High School
800 Meter Run Finals 1:50.90 Kieran McDermott Bel Air High School
800 Meter Run Finals 1:54.65 Joseph Queen Franklin High School
800 Meter Run Finals 1:55.70 Randy Serville Oxon Hill High School
800 Meter Run Finals 1:55.89 Riley Mcdermott Middletown High School
800 Meter Run Finals 1:56.10 Ryan Lockett Poolesville High School
800 Meter Run Finals 1:56.35 Eldon Phillips Northwood High School
800 Meter Run Finals 1:56.39 Chase Osborne Northwest High School
800 Meter Run Finals 1:56.50 Kyle Lund Oakdale High School
800 Meter Run Finals 1:56.84 Jared Nguyen Oakland Mills High School
800 Meter Run Finals 1:57.02 Donovan McClellan Boonsboro High School
800 Meter Run Finals 1:57.28 Alex Ozbolt Dulaney High School
800 Meter Run Finals 1:57.37 Kieran Booker St. Charles High School
800 Meter Run Finals 1:57.42 Garrett Harris Loch Raven High School
800 Meter Run Finals 1:57.92 Aariq Nixon Milford Mill Academy
Discus Finals 154-1 Connor Yedinak North East High
Discus Finals 154-4 Jamion Franklin North Caroline High School
Discus Finals 155-9 Joe Elias Urbana High School
Discus Finals 158-2 Shakur Trimble Fort Hill High School
Discus Finals 158-2 Nick Kidwell Boonsboro High School
Discus Finals 174-8 Elian Ahmar Broadneck Senior High School
High Jump Finals 6-6 Alex Strong La Plata High School
High Jump Finals 6-6 Nathaniel Moore South Hagerstown High School
High Jump Finals 6-6 Divinus Muteba Northwest High School
High Jump Finals 6-6 Josiah Nilsen Dulaney High School
Long Jump Finals 22-6.5 Conlan Schlaeppi Northern-Calvert High School
Long Jump Finals 22-8 Alex Strong La Plata High School
Long Jump Finals 22-9.5 Kaithon McDonald South Hagerstown High School
Long Jump Finals 23-3 Xavier Shirley South River High School
Pole Vault Finals 14-0 Jaren Baluyot Broadneck Senior High School
Pole Vault Finals 14-0 Yuri Brunner Urbana High School
Pole Vault Finals 14-0 Alec Horner Southern Garrett High School
Pole Vault Finals 14-0 Brendan Mccully Patterson Mill High School
Pole Vault Finals 14-0 Cage Jones Perryville High School
Pole Vault Finals 14-6 Kareem Press Wilde Lake High School
Pole Vault Finals 14-6 Patrick Tunkel South Carroll High School
Shot Put Finals 54-9 Nick Kidwell Boonsboro High School
Shot Put Finals 55-9.5 Jamion Franklin North Caroline High School
Shot Put Finals 56-10.75 Andrew Birgin Walter Johnson High School
Shot Put Finals 58-9.75 Elian Ahmar Broadneck Senior High School
Triple Jump Finals 45-4.75 Cameron Rice Northwood High School
Triple Jump Finals 45-5.5 Conlan Schlaeppi Northern-Calvert High School
Triple Jump Finals 45-5.5 Alex Strong La Plata High School
Triple Jump Finals 45-5.75 George Stultz Oakdale High School
Triple Jump Finals 45-6.75 Moussa Sylla James Hubert Blake High School
Triple Jump Finals 45-7 Christian Lewis Gaithersburg High School
Triple Jump Finals 45-9.75 Darrion Speller Col. Richardson High School
Triple Jump Finals 45-10.75 Adettola Adenekan Loch Raven High School
Triple Jump Finals 45-10.75 Fru Bayelle Francis Scott Key High School
Triple Jump Finals 47-1.75 w Nathaniel Moore South Hagerstown High School
Triple Jump Finals 50-3.5 Clarence Foote-Talley Northwest High School